Podnikání

Špičková měřidla a příslušenství? Najdete je u Michovský-TOOLS

V zavedených řemeslných dílnách je mají, v nově vznikajících by také neměly chybět. Řeč je o kvalitních pomůckách v podobě různorodých měřidel. Ať už se chystáte podnikat ve výrobě nábytku, strojírenství či jiném oboru, ve kterém hraje roli každý milimetr, vyberte si to nejlepší, co je v daném sortimentu k mání. Úspora na měřidlech vás může v konečném důsledku přijít draho – třeba když budete muset kvůli nesprávným rozměrům „odepsat“ celou sérii výrobků. A kde se po měřidlech poohlédnout? Vsaďte na specialistu Michovský-TOOLS.

Společnost Michovský-TOOLS je na trhu přes dvacet let, což je dostatečně dlouhá doba k tomu, aby vyladila služby s ohledem na potřeby zákazníků a jejich specifických potřeb. Intenzivně se zabývá dodávkami nástrojů a měřidel pro progresivní opracování kovu a mezi její klientelu patří především subjekty z oblasti průmyslové výroby. Prioritou je vysoká kvalita a trvanlivost výrobků, které si dodavatel pečlivě vybírá z nabídky domácích i zahraničních výrobců. Výsledkem je ucelený sortiment nástrojů pro kovovýrobu a strojírenství.

Čekání stojí peníze, dodání je proto bleskové

Nechcete nebo nemůžete držet skladem větší množství měřidel, ale přesto nechcete riskovat, že se vaše výroba „zasekne“ z důvodu jejich nedostatku nebo nenadálého poškození? V případě Michovský-TOOLS získáte jistotu rozsáhlých skladových zásob nejžádanějších nástrojů. Zakázky obvykle expeduje do 24 hodin, čímž klientům snižuje náklady na držení skladových zásob.

Jaká měřidla a nástroje v nabídce Michovský-TOOLS najdete?

Nabídka nástrojů a měřidel, kterou si můžete prohlédnout na meridla.cz – koncové měrky, posuvná měřítka, hloubkoměry, mikrometry, úchylkoměry, dutinoměry, úhelníky, úhloměry, rýsovací pravítka, válečkové měrky, výškoměry, centrifikátory či precizní svěráky. Nechybí ani široký sortiment kalibrů pro všechny typy závitů.

Na přání můžete měřidla získat včetně kalibračního protokolu vystaveného akreditovanou laboratoří Trescal. Pro další informace navštivte meridla.cz.

Tablet pro práci i zábavu

Nový Apple iPad Pro 2021 poskytuje ohromující výkon pro práci i zábavu.

Efektivní řízení podnikání

Tip na spolehlivý ERP software Money S4 pro efektivní řízení podnikání.

Jak na mzdy efektivně a levně?

Chcete ušetřit na agendě související se mzdami a personalistikou? Využijte spolehlivý program na mzdy Vema HR.

Tip na CRM

Profesionální CRM software eWay-CRM vám usnadní komunikaci se zákazníky. Stahujte CRM zdarma pro Windows, Android i iOS.