Jak rychle získat menší obnos? Zn.: Spěchá!

Potřebujete hotovost, ale nemůžete čekat, až vám dorazí na účet výplata? Pokud jste se dostali do časového presu, nezoufejte – nabízí se hned několik způsobů, jak nedostatek finančních prostředků vyřešit. Vybrali jsme pro vás ty nejschůdnější.

Prodejte nepotřebné věcí

Peníze můžete získat prodejem věcí, které již nevyužíváte a ani v budoucnu využívat nehodláte. Co třeba vaše elektrická kytara nebo starší smartphone? Můžete je prodat přes některou z moderních aplikací typu Letgo nebo směnit za hotovost v zastavárně.

Prodejte své vlasy

Pokud vám tato rada připadá jako – s prominutím přitažená za vlasy, pak vězte, že to vůbec není špatný nápad. Prodej vlasů vám může vynést až několik tisíc korun. Výkupčí obvykle nabízí i 15 až 20 tisíc korun za vlasy o délce kolem 70 cm.

Darujte krevní plazmu nebo sperma

Jste-li v dobrém zdravotním stavu, můžete se stavit od některého z center pro darování krevní plazmy. Odběr není bolestivý a za čas strávený na křesle dostanete několik set korun. Ještě větší částku získáte za prodej spermatu – dárců je málo a je po nich zvýšená poptávka.

Rychlá SMS půjčka

Někdy není zbytí a musí se jednat opravdu rychle. V takových případech jsou prověřené nebankovní půjčky k nezaplacení. Tedy ne doslova – zaplatíte je poměrně snadno, a to formou jednorázové splátky. A nezapomeňte se zaměřit na rychlé SMS půjčky, které jsou napoprvé zdarma.

Prodejte kovový odpad

Poohlédněte se na zahradě, ve sklepě či v garáži po kovovém odpadu, který byste mohli směnit za peníze. Výkup šrotu je velmi výhodná záležitost – s trochou štěstí najdete hromadu mědi, hliníku a odpadové oceli a zinkasujete ještě více, než momentálně potřebujete. A jaké jsou vaše tipy na to, jak se rychle dostat k penězům? Napadají-li vás lepší způsoby, podělte se o ně v komentářích.

Publikováno: 02. 10. 2017

Kategorie: Finance

Autor: administrator