Půjčky pro OSVČ nabízí rychlou pomoc v různých situacích

Máte před sebou nečekaný výdaj? Jste v pozici, kdy potřebujete nutně finanční injekci, ale v bance jste byli odmítnuti, protože ještě nepodnikáte dostatečně dlouho? Nebankovní sektor vám vyjde vstříc! Vyžaduje jen minimum podmínek a nabídne vám široké možnosti. Stačí si jen zvolit částku, jíž aktuálně potřebujete. Nemusíte spěchat, kontaktní formulář je totiž připraven 24/7. Jinými slovy, sběr žádostí funguje nepřetržitě, takže záleží jen na tom, kdy se sami ozvete. Nemusíte tedy na pobočku, všechno podstatné se vyřídí online. Proč si ještě dělat starosti? Pomocná ruka je velmi blízko, stačí jen otevřít internetový prohlížeč!

Rychlá odpověď na mnoho událostí

Jsou to zcela klasické půjčky pro OSVČ. Nemusíte kvůli nim podstupovat osobní jednání, domluva schůzky s makléřem není nutná. Jde jen o krátký formulář, v němž doložíte, že jste aktivní podnikatel a provedete základní ověření totožnosti. Jde to i bez dlouhých otázek. Účel využití vlastně o ničem nerozhoduje. Jednoduše použijete půjčku pro své podnikání, důvodů můžete mít poměrně dost. Koupě software nebo vybavení dílny, malá rekonstrukce, různé investice. A kolik si lze půjčit?

- 5 000 Kč je minimální suma, o které lze jednat. Hodí se vám na nákup mobilního telefonu?

- 30 000 Kč je maximum. Můžete si koupit notebook, ale také další nástroje pro vaši činnost.

- Rozmezí, ze kterého si můžete vybírat lhůtu splatnosti, je velkorysé. Jde o 7 až 30 dní.

Krátká smlouva je velkou výhodou

Nechcete dlouhé papírování, děsí vás administrativa, kterou byste řešili celé dopoledne? Nemusíte se ničeho obávat, protože podnikatelská půjčka je velmi jednoduchou záležitostí. Vyřešíte ji už za několik málo minut! Stačí jen, když si rozmyslíte, kolik peněz vlastně potřebujete. Na konkrétní důvody se už nikdo vyptávat nebude.

Publikováno: 11. 07. 2023

Kategorie: Finance

Autor: Adéla Dušková.