Marketing

Podnikejte efektivněji díky promyšlenému telemarketingu

Podnikáte? Pak samozřejmě víte, jaká starost je udržet si své zákazníky nebo naopak získat nové. Nestačí jen poskytovat kvalitní služby či odvádět dobrou práci, chce to i něco navíc. Současní zákazníci jsou rádi hýčkáni a potřebují, aby o ně bylo dobře postaráno.

Pasivní telemarketing

Chcete-li být svým klientům stále na dosah, musíte s nimi hlavně komunikovat. Má zákazník nějaký problém s vaším zbožím či službami, potřebuje poradit s objednávkou? Určitě mu s tím okamžitě pomůžete. Proto je výhodné, provozuje-li vaše firma helpdesk. Zákazník si rád zavolá a nechá si od vás poradit, případně vznese požadavek a bude čekat, že ho vyřešíte. Nejvýhodnější pro zákazníka je, může-li volat na bezplatnou linku, je to vítaná služba navíc, protože ho nestojí žádné peníze. Jediné, co bude muset investovat zákazník, bude jeho čas. Ale i o něm se říká, že je drahý.

Aktivní telemarketing

Když potřebujete získat další zákazníky, je nutné oslovit ty stávající, či najít úplně nové, kteří by vaše služby a produkty začali využívat. K tomuto účelu slouží aktivní telemarketing, pod nímž si představte sjednávání schůzek, akvizici nových zákazníků nebo průzkum trhu. Vše si můžete dělat vlastními silami a mít k tomu své call centrum, nebo použijete outsourcing a necháte za sebe pracovat jiné. V určitém ohledu to může být pro vás výhodnější, protože svoji pracovní sílu nasměrujete pouze na plnění důležitých firemních úkolů a zbytek práce delegujete.

Nechte za sebe pracovat druhé

Specialistou na mezifiremní komunikaci je společnost Axxel. Poskytuje firmám služby telemarketingu po celé České i Slovenské republice a pomáhá jim získat nové zákazníky, zjistit jejich potřeby i chování. Axxel umí zajistit jakoukoliv telefonickou podporu podle potřeb konkrétních firem, které jeho služby využívají. Společnost Axxel provozuje profesionální B2B call centrum, jež pomůže firmám zvýšit jejich obchodní výkon, zlepší vztahy se zákazníky a otevře i nové možnosti v podnikání.

Zálohové faktury jednoduše

Tip na praktický návod, jak na účtování zálohové faktury i s výpočtem DPH.

Telefon pro práci i zábavu

Nový Apple iPhone 13 Pro Max poskytuje ohromující výkon pro práci i zábavu.

Jak na mzdy efektivně a levně?

Chcete ušetřit na agendě související se mzdami a personalistikou? Využijte spolehlivý program na mzdy Vema HR.

Tip na CRM

Profesionální CRM řešení eWay-CRM vám usnadní řízení projektů i komunikaci se zákazníky. Stahujte zdarma pro Windows, Android i iOS.