Pojištění pro podnikatele: Pro bezstarostné podnikání a klidnější mysl

Vlastní podnikání je plné vzrušení a dobrodružství, ale skýtá i mnohá rizika. Proto je pro každého podnikatele klíčové mít spolehlivé pojištění, které mu zajistí klidnou mysl a jistotu v nečekaných situacích. Například Allianz PLUS s řadou zajímavých benefitů.

Chytré pojištění podnikatelů Allianz nabízí komplexní ochranu pro všechny typy podnikání. Ať už provozujete malou kavárnu, velkoobchodní firmu nebo e-shop, Allianz vám pomůže najít ideální řešení na míru vašim potřebám.

Pojištění majetku

Poskytuje rozsáhlou ochranu budovy, vybavení, materiálu i osobních věcí hostů. Allianz klade důraz na individuální přístup a řešení dle specifických požadavků klienta. Díky bohatým zkušenostem si poradí i s pojištěním těch nejnáročnějších rizik.

Odpovědnost za škodu

Zajistí ochranu před finančními důsledky nehod a škod. Kryje škody na majetku, zdraví i životě třetích stran. Allianz Ostrava nabízí možnost sjednat pojištění i pro specifické profese a činnosti.

Pojištění vad výrobku

Poskytuje kvalitní krytí pro případ dodání vadného produktu. Pojišťuje škody na zdraví i majetku spotřebitelů a dává tak podnikatelům jistotu a klid pro zodpovědné podnikání.

Výběr správného pojištění

Při výběru pojištění Ostrava se nezaměřujte pouze na cenu, ale i na úroveň krytí a rozsah pojistky. Spolupracujte s odborníky z Allianz, kteří vám pomohou vybrat ideální řešení pro vaše potřeby. Důležitá je i pravidelná aktualizace pojistné smlouvy dle aktuálních rizik.

Kde si  sjednat pojištění v Ostravě?

Kristýna Krejčí je spolehlivý partner s bohatými zkušenostmi v oboru pojištění. Odborníci z její ostravské pobočky vám pomohou s posouzením charakteru vašeho podnikání a navrhnou individuální řešení na míru. Široké portfolio produktů zahrnuje i životní pojištění či Allianz pojištění auta.

Neváhejte a domluvte si nezávaznou konzultaci na ostravské pobočce paní Kristýny Krejčí. Nechte si vypracovat nabídku na míru vašim potřebám a získejte jistotu a klid pro bezstarostné podnikání.

S chytrým pojištěním Allianz se můžete plně soustředit na svůj profesní růst a budování prosperujícího podniku. Kontaktujte nás a zajistěte si spolehlivou ochranu pro vaši firmu i vás samotné.

Publikováno: 08. 02. 2024 / Aktualizováno: 12. 02. 2024

Kategorie: Podnikání

Autor: Tereza Novotná