Proč je web na míru lepší než web zdarma?

Došli jste k závěru, že se neobejdete bez webových stránek, ale váháte, zda se vám vyplatí investovat do řešení na míru, když jsou na internetu služby, které umožňují tvorbu stránek zcela zdarma? Nepřestávejte číst a dozvíte se, proč byste měli své rozhodnutí důkladně zvážit.

Cena není rozhodující

Začněme výhodami webových stránek zdarma. Příliš mnoho jich není – snad jen to, že vás nebudou stát ani korunu. Což je relativní, protože strávíte nějaký čas tvorbou. A čas jsou peníze, které byste mohli vydělat tím, v čem jste dobří.

Řešení pro nenáročné

Pro jednotlivce a firmy, které potřebují webovky jen proto, aby je měli a nečekají žádný jiný přínos (např. akvizici nových klientů), jsou služby pro bezplatnou tvorbu stránek dobrou volbou. Samozřejmě za předpokladu, že běží na vlastní doméně (2. řádu) a nikoliv na subdoméně provozovatele služby. V takovém případě byste mohli o web snadno přijít.

Weby, které vydělávají

Pokud to se svým podnikáním myslíte vážně, pak byste měli mít o své volbě jasno. Tvorba web stránky na míru vám přinese více, než možná očekáváte. Obrátíte-li se na profesionály, získáte silný marketingový nástroj. Náklady na dobře postavené stránky se vám brzy vrátí i s úroky. K výhodám webu na míru patří promyšlený koncept – struktura webu přesně odpovídá potřebám klientů. Jedinečným designem se odlišíte od konkurence a nabídnete uživatelům (vaším zákazníkům) příjemné prostředí, ve kterém se rychle zorientují. Součástí procesu tvorby webu bývá také důraz na jeho optimalizaci. Aby se internetové stránky prosadili v tvrdém konkurenčním prostředí, musí být zpracovány tak, aby se líbily nejen uživatelům, ale také vyhledávačům. Jak se nakonec rozhodnete, je na vás. Buď se vydáte cestou počáteční úspory a váš web vám pravděpodobně nepřinese žádný užitek, anebo sáhnete hlouběji do kapsy a zařadíte se mezi elitu ve svém oboru.

Publikováno: 27. 11. 2017

Kategorie: Tvorba webu

Autor: administrator

Tagy: tvorba web stránky