Podnikání

Nepřehlédnutelnou reklamu i důkaz o důstojné manipulaci se zásilkami vám zajistí lepicí pásky s potiskem

Balení a transport zboží patří odjakživa k základním službám souvisejícím s jakýmkoliv obchodováním s produkty. S nákupy online se nároky na reprezentativní přepravu snad ještě zvýšily. Samozřejmě je stále nejdůležitější zabezpečit výrobkům co největší ochranu proti poškození. Ale už na lepicí pásce může chytře začínat vaše reklama. Nikdy nevíte, kolika lidem se cestou zásilka dostane do rukou. Lepicí pásky vám dávají jedinečnou možnost nevtíravě, ale dostatečně zřetelně dát o sobě vědět.

Lepicí páska s potiskem poutá víc než leták či jiná statická reklama

Většina obalových materiálu je laděná do jednotných monotónních barev, aby dostatečně vynikly popisy pro odesílatele a místo určení. Právě toho je třeba využít. Lepicí pásky s potiskem poskytují dostatečný prostor pro vaše logo, doprovodný slogan a s nimi spojenou zajímavou formu písma i doprovodných barev. Máte jedinečnou výhodu v tom, že tuhle reklamu mají lidé nejen na očích, ale často také přímo v rukou. Prezentujete tím nejen své zboží, ale také kreativitu a smysl pro detail. Leták zahazujeme všichni, vizitku snadno založíte, statických reklam během dne nebo na internetu potkáme tolik, že je vytěsníme, ale originální lepicí pásky si všímáte vždy při doručování i rozbalování zásilky.

Stav lepicí pásky od pohledu prozradí špatné zacházení

I zdánlivá maličkost v podobě lepicí pásky chrání obsah vaší zásilky. To, že usnadňuje manipulaci a zboží zabezpečuje před zničením nebo poškozením způsobeným pádem, je každému jasné. Lepicí pásky však nelze bez viditelného poškození znovu nalepit. Tím pádem je okamžitě jasné, kdo a jak se zásilkou manipuloval a jestli ji můžete očekávat v kompletním stavu.

Papírové lepicí pásky jsou ekologické a stylově retro

Nejčastěji se setkáváme s lepicími páskami s potiskem z polypropylenu (BOPP), PVC. I u lepicích pásek však jdeme naproti přírodě, a proto zde najdete také variantu stoprocentně recyklovatelné papírové lepicí pásky. Je plně funkční a spolu se správnou volbou potisku dokonale podporují odkaz k tradiční kvalitě výrobků a retro stylu v té nejlepší kombinaci.

Pokud se vám využití lepicích pásek zalíbilo, ale chcete si udělat jasnější představu o možnostech přímo na míru vašemu podnikání, stačí využít nezávaznou objednávku. Pomocí jednoduchého formuláře, budete rychle v obraze.

Lepicí pásky vás přesvědčí, že efektně reklama zapůsobí tam, kde byste to třeba nejméně čekali.

Zálohové faktury jednoduše

Tip na praktický návod, jak na účtování zálohové faktury i s výpočtem DPH.

Telefon pro práci i zábavu

Nový Apple iPhone 13 Pro Max poskytuje ohromující výkon pro práci i zábavu.

Jak na mzdy efektivně a levně?

Chcete ušetřit na agendě související se mzdami a personalistikou? Využijte spolehlivý program na mzdy Vema HR.

Tip na CRM

Profesionální CRM řešení eWay-CRM vám usnadní řízení projektů i komunikaci se zákazníky. Stahujte zdarma pro Windows, Android i iOS.