Bluearrow.cz ­nabízí netradiční reklamní předměty i pro zdravotnictví

Bluearrow.cz ­nabízí netradiční reklamní předměty i pro zdravotnictví

Svět reklamních předmětů se mění. Stále žádanějšími bývají ty originální, s funkčním využitím a ve vysoké kvalitě. Zakázkové reklamní předměty podle přání klienta vyrábí v BLUE ARROW INTERNATIONAL.

Reklamní předměty, které vám neudělají ostudu

Společnost BLUE ARROW INTERNATIONAL se specializuje na netradiční katalogové reklamní předměty v top kvalitě a v moderním designu, ale rovněž na zakázkové předměty vyrobeny zcela na klíč. Dalším sortimentem jsou kreativní prémiové obaly pro různé spotřební zboží. Neudělejte si svými reklamními předměty ostudu. Prostřednictvím Bluearrow.cz si můžete dát vyrobit předměty zcela unikátní, kvalitní, které se nestanou jen dalším rychlým odpadem. Vaši zaměstnanci i zákazníci si zaslouží to nejlepší.

Specializací firmy jsou i designové chirurgické čepice

Tradiční lékařské barvy mizí. Nuda lékařské modré a modrozelené se mění a mizí i pro zdravotnictví tak typická bílá, která se bohužel u mnoha lidí proměnila ve fenomén nazývaný „strach z bílých plášťů“. Moderní ordinace a zdravotnická zařízení dnes sází na barvy a vzory. Chirurgické čepice, ale i lékařské čepice v ordinacích dostaly nejen barvy, ale i vzorované potisky. Podívejte se na možnosti a nabídku na https://www.bluearrow.cz/textilni-reklama/chirurgicke-cepice/ a nechte si vyrobit lékařské a chirurgické čepice dle vlastních grafických návrhů, podle své corporate identity, s logem i třeba s reklamním sdělením. Nemáte svůj grafický tým ani agenturu? Nevadí. V BLUE ARROW INTERNATIONAL vám připraví vlastní návrhy. Čepice s vlastním designem firma dodává již od 200 ks. Jedná se o chirurgické čepice ze 100% bavlny, kterou lze udržovat praním na 60 °C. Jsou uzpůsobeny snadnému uchycení roušky. Firma je nabízí jako nejlevnější na trhu, přitom bez kompromisů, co se týče kvality.

Publikováno: 25. 03. 2022

Kategorie: Zajímavosti a trendy

Autor: administrator