Zajímavosti a trendy

Bluearrow.cz ­nabízí netradiční reklamní předměty i pro zdravotnictví

Svět reklamních předmětů se mění. Stále žádanějšími bývají ty originální, s funkčním využitím a ve vysoké kvalitě. Zakázkové reklamní předměty podle přání klienta vyrábí v BLUE ARROW INTERNATIONAL.

Reklamní předměty, které vám neudělají ostudu

Společnost BLUE ARROW INTERNATIONAL se specializuje na netradiční katalogové reklamní předměty v top kvalitě a v moderním designu, ale rovněž na zakázkové předměty vyrobeny zcela na klíč. Dalším sortimentem jsou kreativní prémiové obaly pro různé spotřební zboží. Neudělejte si svými reklamními předměty ostudu. Prostřednictvím Bluearrow.cz si můžete dát vyrobit předměty zcela unikátní, kvalitní, které se nestanou jen dalším rychlým odpadem. Vaši zaměstnanci i zákazníci si zaslouží to nejlepší.

Specializací firmy jsou i designové chirurgické čepice

Tradiční lékařské barvy mizí. Nuda lékařské modré a modrozelené se mění a mizí i pro zdravotnictví tak typická bílá, která se bohužel u mnoha lidí proměnila ve fenomén nazývaný „strach z bílých plášťů“. Moderní ordinace a zdravotnická zařízení dnes sází na barvy a vzory. Chirurgické čepice, ale i lékařské čepice v ordinacích dostaly nejen barvy, ale i vzorované potisky.

Podívejte se na možnosti a nabídku na https://www.bluearrow.cz/textilni-reklama/chirurgicke-cepice/ a nechte si vyrobit lékařské a chirurgické čepice dle vlastních grafických návrhů, podle své corporate identity, s logem i třeba s reklamním sdělením. Nemáte svůj grafický tým ani agenturu? Nevadí. V BLUE ARROW INTERNATIONAL vám připraví vlastní návrhy.

Čepice s vlastním designem firma dodává již od 200 ks. Jedná se o chirurgické čepice ze 100% bavlny, kterou lze udržovat praním na 60 °C. Jsou uzpůsobeny snadnému uchycení roušky. Firma je nabízí jako nejlevnější na trhu, přitom bez kompromisů, co se týče kvality.

Zálohové faktury jednoduše

Tip na praktický návod, jak na účtování zálohové faktury i s výpočtem DPH.

Telefon pro práci i zábavu

Nový Apple iPhone 13 Pro Max poskytuje ohromující výkon pro práci i zábavu.

Jak na mzdy efektivně a levně?

Chcete ušetřit na agendě související se mzdami a personalistikou? Využijte spolehlivý program na mzdy Vema HR.

Tip na CRM

Profesionální CRM řešení eWay-CRM vám usnadní řízení projektů i komunikaci se zákazníky. Stahujte zdarma pro Windows, Android i iOS.