Tvorba webu

Chcete být na internetu vidět? Klíčem je tvorba webových stránek, které jsou vidět

Po tom být viděn dnes netouží jen známé osobnosti a celebrity. Být vidět je nezbytností i pro podnikatele. Na internetu tedy určitě. Kvalitní webové stránky jim s tím každopádně pomohou.

Vyhlášené firmy mívají v jeden okamžik na svých webových stránkách i dvacet tisíc návštěvníků. Moc dobře si přitom uvědomují, že ti všichni se mohou stát i jejich zákazníky. Pokud je jejich zboží či služby náležitě osloví. A právě webové stránky jim v tom napomáhají.

Kvalitní a funkční web je základem

Pokud i vy tedy s podnikáním začínáte, kvalitní web by měl být jednou z vašich prvních investic. A my vám poradíme, co udělat pro to, aby tato investice nebyla nijak závratná. Řešením je tvorba webových stránek v CMS systému platformy WordPress.

Cenově dostupný web? Ano, je to možné!

Nejedná se o žádný levný web podle šablony, web od předraženého webdesignéra, ani web z dílny samouka dělaný na koleně po večerech strávených studováním tutoriálů na tvorbu webu. Jinými slovy pro vás máme kompromis.

Přehledný a vydělávající

Web moderní, funkční, přehledný i vydělávající. K tomu snadno ovladatelný i rozšiřovatelný. S ověřeným systémem a nabízející možnost zapojit do něj jiné firmy i programátory. S kalkulačkou i možností vkládat blogy. Problémem však není ani kompletní e-shop.

Obraťte se na specialisty

Zkrátka web postavený na platformě WordPress, jehož výrobu vám nabízejí internetoví specialisté renomované marketingové agentury AJAS Corporation, s.r.o. A budete-li mít zájem, budou vám ho i spravovat.

SEO, PPC reklama a online marketing

Oni se totiž perfektně orientují i v SEO, PPC reklamě a online marketingu. Ono totiž nestačí web vyrobit, ale musíte se také postarat o to, aby se o něm lidé dozvěděli. Lidé, z kterých se, vezmete-li to za správný konec, stanou vaši zákazníci. A věřte, že v AJAS Corporation za jiný než správný konec netahají.

Kvalitní, a přitom cenově dostupný

A ceny? Už jsme psali, že ty jsou více než přijatelné – začínají na částce 7 500 korun (se základními funkcemi, SEO a administrací). Budete-li mít zájem o analýzu zákazníka, jazykovou mutaci, texty a popisy, počítejte zhruba s dvojnásobkem. Na 20 000 korun vás pak přijde jednoduchý e-shop. Výše zmíněné ceny však jsou pouze orientační, cenová nabídka se vždy vypracovává individuálně. V každém případě se jedná o ceny, jež rozhodně stojí za zvážení, nemyslíte?

Zálohové faktury jednoduše

Tip na praktický návod, jak na účtování zálohové faktury i s výpočtem DPH.

Telefon pro práci i zábavu

Nový Apple iPhone 13 Pro Max poskytuje ohromující výkon pro práci i zábavu.

Jak na mzdy efektivně a levně?

Chcete ušetřit na agendě související se mzdami a personalistikou? Využijte spolehlivý program na mzdy Vema HR.

Tip na CRM

Profesionální CRM řešení eWay-CRM vám usnadní řízení projektů i komunikaci se zákazníky. Stahujte zdarma pro Windows, Android i iOS.