Chcete být na internetu vidět? Klíčem je tvorba webových stránek, které jsou vidět

Chcete být na internetu vidět? Klíčem je tvorba webových stránek, které jsou vidět

Po tom být viděn dnes netouží jen známé osobnosti a celebrity. Být vidět je nezbytností i pro podnikatele. Na internetu tedy určitě. Kvalitní webové stránky jim s tím každopádně pomohou. Vyhlášené firmy mívají v jeden okamžik na svých webových stránkách i dvacet tisíc návštěvníků. Moc dobře si přitom uvědomují, že ti všichni se mohou stát i jejich zákazníky. Pokud je jejich zboží či služby náležitě osloví. A právě webové stránky jim v tom napomáhají.

Kvalitní a funkční web je základem

Pokud i vy tedy s podnikáním začínáte, kvalitní web by měl být jednou z vašich prvních investic. A my vám poradíme, co udělat pro to, aby tato investice nebyla nijak závratná. Řešením je tvorba webových stránek v CMS systému platformy WordPress.

Cenově dostupný web? Ano, je to možné!

Nejedná se o žádný levný web podle šablony, web od předraženého webdesignéra, ani web z dílny samouka dělaný na koleně po večerech strávených studováním tutoriálů na tvorbu webu. Jinými slovy pro vás máme kompromis.

Přehledný a vydělávající

Web moderní, funkční, přehledný i vydělávající. K tomu snadno ovladatelný i rozšiřovatelný. S ověřeným systémem a nabízející možnost zapojit do něj jiné firmy i programátory. S kalkulačkou i možností vkládat blogy. Problémem však není ani kompletní e-shop.

Obraťte se na specialisty

Zkrátka web postavený na platformě WordPress, jehož výrobu vám nabízejí internetoví specialisté renomované marketingové agentury AJAS Corporation, s.r.o. A budete-li mít zájem, budou vám ho i spravovat.

SEO, PPC reklama a online marketing

Oni se totiž perfektně orientují i v SEO, PPC reklamě a online marketingu. Ono totiž nestačí web vyrobit, ale musíte se také postarat o to, aby se o něm lidé dozvěděli. Lidé, z kterých se, vezmete-li to za správný konec, stanou vaši zákazníci. A věřte, že v AJAS Corporation za jiný než správný konec netahají.

Kvalitní, a přitom cenově dostupný

A ceny? Už jsme psali, že ty jsou více než přijatelné - začínají na částce 7 500 korun (se základními funkcemi, SEO a administrací). Budete-li mít zájem o analýzu zákazníka, jazykovou mutaci, texty a popisy, počítejte zhruba s dvojnásobkem. Na 20 000 korun vás pak přijde jednoduchý e-shop. Výše zmíněné ceny však jsou pouze orientační, cenová nabídka se vždy vypracovává individuálně. V každém případě se jedná o ceny, jež rozhodně stojí za zvážení, nemyslíte?

Publikováno: 27. 09. 2020

Kategorie: Tvorba webu

Autor: administrator