Zajímavosti a trendy

Palmovka Open Park: Když na brownfieldu vyroste projekt, který stojí za to

Zájemci o komerční prostory na dobré adrese by si měli pospíšit. Několik posledních v rámci administrativního projektu Palmovka Open Park je stále k mání, ale situace se může rychle změnit.

Za projektem Palmovka Open Park stojí Metrostav Development a výrazně jím přispěl k dalšímu rozvoji lokality, která je již dnes vnímána jako lukrativní. Pravděpodobně se z ní brzy stane vyhledávané a rušené administrativní centrum podobné Anděl Parku.

Palmovka těží ze své polohy, kterou lze označit jako strategicky výhodou. Její tvář se v posledních letech výrazně mění a stává se zní další významná komerční a rezidenční oblast s velmi dobrou dopravní dostupností. Na straně druhé si zachovává i část původní tváře. Stále platí za lokalitu s klidnou atmosférou, kterou umocňuje přítomnost zelených ploch v okolí slepých ramen Vltavy.

Generální ředitel Metrostavu Ondřej Buršík je na projekt Palmovka Open Park náležitě hrdý. Ocenil titul „Nejlepší z realit – Best of Realty“ s tím, že si názoru porotců váží. Nemohli si nevšimnout, že se jednom z pražských brownfieldů developerovi podařilo vybudovat špičkové kanceláře, obchody, bistro a mnohé další služby. A mimo jiné i komfortní průchod od metra k řece.

Nabídka kanceláří v Palmovce Open Park je určena pro náročné klienty, kteří si potrpí na efektivní pracovní prostředí. Nájemcům se nabízí možnost flexibilního využití prostorů a kombinace open space s tradičními uzavřenými jednotkami. Na střeše nechybí terasy se zelení a působivým výhledem na panorama Pražského hradu.

Palmovka Open Park získala certifikaci BREEAM EXCELLENT, která spočívá v dodržení přísných kritérií – energeticky úsporného provozu, trvalé udržitelnosti a ekologického charakteru. A je to právě zodpovědnost vůči životnímu prostředí, na kterém Metrostav Development dlouhodobě staví.

Máte-li o pronájem retailových prostor Praha zájem, přečtěte si o nich více na metrostavdevelopment.cz.

Zálohové faktury jednoduše

Tip na praktický návod, jak na účtování zálohové faktury i s výpočtem DPH.

Telefon pro práci i zábavu

Nový Apple iPhone 13 Pro Max poskytuje ohromující výkon pro práci i zábavu.

Jak na mzdy efektivně a levně?

Chcete ušetřit na agendě související se mzdami a personalistikou? Využijte spolehlivý program na mzdy Vema HR.

Tip na CRM

Profesionální CRM řešení eWay-CRM vám usnadní řízení projektů i komunikaci se zákazníky. Stahujte zdarma pro Windows, Android i iOS.