Zajímavosti a trendy

Moderní kanceláře míří do Evropy díky Middlecap

Lidé jsou nároční. Už nechtějí jen tak nějaký byt či dům, potřebují udržitelné bydlení. Stejně to funguje i s kancelářemi. Nechtějí pracovat jen tak někde v tmavém kamrlíku. Upřednostňují moderní kanceláře v budovách vybavených nejmodernějšími technologiemi a s překrásným výhledem. Přesně takové v Evropě nyní vznikají.

Developeři na tohle v poslední době hodně slyší. Například soukromá holdingová investiční společnost Middlecap vsází primárně na udržitelnost. Právě tou se snaží zaujmout investory a veřejnost. Daří se jí to výborně.

Nováček v Evropě s mezinárodními zkušenostmi

Na evropský trh Middlecap vstoupila teprve nedávno, avšak má za sebou dlouholeté mezinárodní zkušenosti. Ty teď u nás může uplatňovat – a už s tím začíná. Například kanceláře Gorkého či Steinerka Business Centrum v Bratislavě jsou právě jejím dílem. Své projekty má také v Londýně. Jistě je jen otázkou času, než nějaký spatříme i v Praze a už se na to velmi těšíme.

Moderní budovy, v nichž se budete cítit skvěle

Jak si moderní budovy 21. století představují v Middlecap? Podle nich by mělo jít o budovy podporující wellbeing. Budovy vybavené technologiemi komunikujícími s jejich obyvateli. Stavby, kde je dostatek přirozeného světla, čerstvé vody a čerstvého vzduchu. Progresivní design je samozřejmostí. V moderních kancelářích by prostě měla být radost pracovat.

Middlecap věří, že budoucnost udržitelných budov se musí zaměřit zejména na koncového uživatele. Jimi realizované budovy se tedy zaměřují zejména na jejich obyvatele, což je rozhodně dobrá cesta.

O Middlecap

Middlecap je skupina složená ze čtyř divizí – poradenské služby, private equity, real estate a venture capital. Sídlo má v Lucemburku, kanceláře pak v Londýně, Berlíně, Bratislavě a Praze. Působí tedy také v našich končinách.

Zálohové faktury jednoduše

Tip na praktický návod, jak na účtování zálohové faktury i s výpočtem DPH.

Telefon pro práci i zábavu

Nový Apple iPhone 13 Pro Max poskytuje ohromující výkon pro práci i zábavu.

Jak na mzdy efektivně a levně?

Chcete ušetřit na agendě související se mzdami a personalistikou? Využijte spolehlivý program na mzdy Vema HR.

Tip na CRM

Profesionální CRM software eWay-CRM vám usnadní řízení projektů i komunikaci se zákazníky. Stahujte zdarma pro Windows, Android i iOS.