Jak podat daňové přiznání k dani z příjmu právnických osob 2021? Bezpečně, pohodlně, online!

Jak podat daňové přiznání k dani z příjmu právnických osob 2021? Bezpečně, pohodlně, online!

Jsou povinnosti, kterým neutečeme. Podnikatelé, kteří fungují jako právnická osoba, musí pravidelně reportovat příjmy příslušnému finančnímu úřadu formou daňového přiznání k dani z příjmu právnických osob. Pokud se v oboru pohybujete nějaký ten pátek, nemusíme připomínat, že termín pro podání daně je 1.5. V případě podepsání plné moci je možné uplatnit posun lhůty o celé dva měsíce, tedy až na 1.7. Jak daňovku v době pandemie vyřešit tak, abyste byli spokojení z finančního i zdravotního hlediska? Samozřejmě online.

Dype je více než obyčejná účetní služba

Spolupráce s účetní službou, která vám nabídne mnohem více než „obyčejné účetnictví“, může vaše podnikání posunout o level výše. Dype staví na holistickém přístupu; propojuje a digitalizuje všechny úrovně společností a pomáhá podnikatelům rozvíjet nápady. Klientelu tvoří především menší a střední firmy. Dveře jsou však otevřené i start-upům a jiným společnostem bez ohledu na velikost a strukturu. Vraťme se však k letošnímu zpracování daňového přiznání k dani z příjmu právnických osob. Možná jste byli zvyklí na fyzický kontakt s daňovým poradcem a nedokážete si představit, jak bezpečně a přitom efektivně funguje spolupráce s moderním poskytovatelem ekonomických služeb.

Jak probíhá spolupráce s Dype?

Dype s klientem podepíše plnou moc a zažádá si o potřebné doklady. Zda poskytnete vzdálený přístup do účetního softwaru nebo se dohodnete na jiné formě zabezpečeného předání, je na vašem uvážení. Vaše data budou vždy v bezpečí – ať už je poskytnete jakýmkoliv způsobem. Následuje zpracování dat – vy poté obdržíte hotovou analýzu včetně identifikace rizik a návrhů na daňovou optimalizaci. Po odsouhlasení Dype podá vypracované daňové přiznání příslušnému FÚ a vy si můžete odškrtnout další položku v diáři.

Publikováno: 05. 03. 2021

Kategorie: Finance