S realitním portálem Cincink prodáte nemovitost snadno a rychle

S realitním portálem Cincink prodáte nemovitost snadno a rychle

Prodej nemovitosti, to je běh na dlouhou trať. Najít zájemce, vyřídit všechny formality a připravit dům či byt na prodej, je zdlouhavé a komplikované, obzvlášť pro ty, kteří dříve žádnou nemovitost neprodávali. Různé společnosti nabízejí služby, které prodej (i koupi) nemovitosti usnadňují. Teprve v říjnu byl ovšem představen první realitní portál, na němž vyřídíte úplně všechno, co budete potřebovat. Představujeme vám realitní portál Cincink.

Realitní portál urychluje prodej nemovitosti

Chystáte se prodat byt? Pak vám přejeme hodně štěstí, budete ho potřebovat. Jedná se o podstatně složitější proces, než když prodáváte přečtenou knížku nebo oblečení, ze kterého už vaše děti vyrostly. Předtím, než byt prodáte, potřebujete určit adekvátní cenu vzhledem k velikosti a stavu vašeho bytu nebo domu. K tomu je nejlepší oko znalce, který se pohybuje ve světě realit a ví, jaké částky vládnou. Pak budete tvořit inzerát, jenž by měl obsahovat lákavý text a kvalitní fotografie. Nakonec budete řešit nutné formality. Prodej nemovitosti skončí, když novým majitelům předáte klíče. Že vás děsí, kolik toho je? Nebojte! Férový realitní portál Cincink vám pomůže a poradí.

Jaké služby nabízí portál Cincink pro prodávající?

Realitních portálů bylo na českém internetu více než dost, ale žádný z nich nenabízel komplexní služby. Každý se zabýval pouze určitou oblastí, a tak prodávající i kupující museli shánět informace a služby na více různých stránkách. Letos ovšem nastala revoluce: Komerční banka ve spolupráci s IdeaSense představila 1. října letošního roku unikátní projekt, který nabízí komplexní služby a poradenství na jediném místě. Realitní portál Cincink zvedl ostatním portálům laťku velmi vysoko. Portál má spoustu skvělých vhod, můžete zde třeba vložit inzerát zdarma. Registrujte se bezplatně i vy a zjistěte, s čím vším vám portál pomůže. V uživatelském prostředí se jistě snadno zorientujete. Jako prodávající potřebujete předvést svůj byt v co nejlepším světle. Nedávejte do inzerátu rozostřené či tmavé fotky z mobilního telefonu. Raději si přes portál Cincink objednejte profesionálního fotografa. Ten vám dodá kvalitní fotografie, na kterých bude váš byt nebo dům vypadat naprosto neodolatelně. Doplňte je lákavým textem od realitního makléře a buďte si jistí, že se vám bude ozývat spousta zájemců o prohlídku. Prodej bytu vyžaduje i určitou orientaci v právním světě, a to především proto, že musíte s kupujícím podepsat smlouvu. Jestliže se v těchto záležitostech neorientujete, nevadí. Objednejte si právní služby a nechte si poradit od advokáta. S daňovým poradcem zase vyřešte daň z prodeje nemovitosti. Na portálu Cincink naleznete také spoustu užitečných informací a článků, které stojí za přečtení. Neváhejte a prozkoumejte ho. Prodej nemovitosti vám pak bude připadat jako hračka.

Publikováno: 07. 11. 2019

Kategorie: Finance

Autor: administrator