Jak správně vybrat přepravku pro vaše podnikání?

Jsou věci, bez kterých firma nemůže efektivně fungovat. Patří mezi ně sofistikovaný informační systém, inovativní výrobní linky a v neposlední řadě přepravky. Ano, čtete správně, i taková drobnost jako přepravka může mít zásadní podíl na dynamice provozu, a proto je na místě vybrat ten správný typ s odpovídajícími vlastnostmi. Vzhledem k šíři sortimentu vám přijde vhod tento průvodce.

Materiál

Přepravky se vyrábí ze dřeva, kovu a plastu. A právě poslední zmíněná varianta – plastové přepravky – je tou nejžádanější. Kvalitní plast je lehký, pevný a hygienický. Díky tomu se přepravky snadno přenáší, dlouho vydrží a jednoduše se udržují čisté.

Jednoduchá údržba

Pokud provoz vyžaduje, aby byly přepravky při opakovaném použití perfektně čisté, je žádoucí, aby proces čištění nezabral příliš mnoho času. Snadná údržba s minimem vody a čisticích prostředků má z dlouhodobého hlediska zásadní vliv na optimalizaci nákladů.

Skvělou volbou jsou univerzální přepravky Euroclick od Schoeller Allibert.

Stohovatelnost

Sklad není nafukovací a když se nabízí možnost, jak ušetřit místo, bylo by hloupé ji nevyužít. V tomto směru jsou skvělou volbou stohovatelné přepravky, které lze skládat na sebe tak, aby byly maximálně stabilní. Úspora místa se stohovatelnými boxy je značná.

Správné rozměry

Přepravka musí být tak akorát. Zvolte velikost, která bude v souladu s logistickým systémem. Nabídka je obrovská a jistě v ní najdete optimální rozměry. Žádoucí vlastností může být možnost rychlého složení – aktuálně nepoužívané boxy zaberou ve složeném stavu minimum místa.

Ergonomie

Jak vypadá ergonomická přepravka? Je uzpůsobena s ohledem na co nejjednodušší manipulaci. Ergonomie jde ruku v ruce s designem i váhou materiálu.

Barevnost

Přepravky jsou k mání v různých barevných provedeních. Využijte toho k rozlišení zboží! Chcete-li mít jistotu, že vám přepravky skvěle poslouží, nechte si s výběrem poradit od jednoho z největších specialistů – výrobce Schoeller Allibert.

Publikováno: 16. 07. 2019

Kategorie: Podnikání

Autor: administrator