Rychlopůjčka je vhodným řešením pro nečekané výdaje v domácnosti

Rychlopůjčka je vhodným řešením pro nečekané výdaje v domácnosti

Jednoduché sjednání, které zabere pár minut. Spěcháte na peníze? Pak je tu ideální řešení situace. Vyřízení na sebe opravdu nenechá dlouho čekat. Přesně taková půjčka je určitě dobrým přítelem, pokud zrovna potřebujete vyřešit naléhavý finanční problém a banka mluví o příliš nízké bonitě. Přátelé se obracejí zády, ale nečekaný výdaj je tu pořád, nezbyde proto než jej konečně vyřešit, abychom měli o starost méně. Klidně ještě dnes, protože není důvod cokoliv odkládat, zvláště pokud je tu zajímavá možnost. Najít prověřeného poskytovatele, vyplnit krátký formulář a pak už jen chvíli počkat – co více ještě chtít?

Doslova na počkání, zcela bez zbytečného papírování

Bez zvědavých přihlížejících, známých, kteří vás viděli na pobočce a ptají se, co jste tam asi dělali. Všichni se mohou zmínit ještě někomu dalšímu, hypotéza o tom, že dlužíte spoustu peněz, se může brzy rozšířit po okolí. Šlo přitom jen o pár tisíc korun, pravda, ale lidská představivost nezná mezí, zvláště na maloměstě. Rychlopůjčka je ale o něčem zcela jiném, protože nabízí diskrétnost a možnost sjednání z pohodlí vlastního obýváku. Jaké jsou její konkrétní parametry?
  • Částka, kterou si můžete půjčit, je v rozmezí 1 a 15 tisíc korun. Záleží tady opravdu jen na vás!
  • Důvod nemusíte nikomu ozřejmovat, půjčujete si peníze a nikdo se vás neptá proč je chcete.
  • Lhůta splatnosti je volitelná ve čtveřici různých variant, a sice jeden, dva, tři nebo čtyři týdny.

Nečekané výdaje už nebudou mít šanci…

Nikdo je nezval, nikdo s nimi nepočítal – ale přesto tu jsou a musíte se s nimi co nejdříve vypořádat. Tento úkol samozřejmě opravdu nepotěší, ale nečekané výdaje se dají vyřešit malou nebankovní půjčkou, jednoduše a bez složitého papírování, které všechny jen zdržuje. Pár okamžiků po schválení žádosti už můžete jít na cestě k nejbližšímu bankomatu, kde si vyberete hotovost. Nebo chcete jít do elektra, případně jiného obchodu? Záleží jen na vás, v tomto směru nemáte žádné mantinely!

Krátká smlouva, ve které nebudou žádné nejasnosti

Cílem je klientům podobné úvěry co nejvíce zpřístupnit – rozhodně ne formulovat jednotlivé body smlouvy tak, aby jim nebylo po prvním přečtení dobře rozumět. Smlouva tedy musí být krátká a nanejvýš jednoznačná, pokud v ní budou nejasné pasáže, potenciálního klienta to samozřejmě jenom odradí. Půjčka 10000 bude brzy připravena, a to na jakékoliv výdaje, které nepočkají do výplaty. Bezúčelový charakter je samozřejmost, čekání bude skutečně co nejkratší – nebankovní poskytovatel půjček dobře ví, proč si jej klienti vybrali. Z mnoha důvodů lze zmínit hlavně jeden, peníze totiž dorazí prakticky obratem po schválení na účet a mohou být tedy ihned použity.

Nezáleží na tom, kolik je zrovna hodin

Svou žádost můžete odeslat kdykoliv během dne – nebo i noci! Nezávisle na státních svátcích, dnech pracovního klidu, víkendech a podobně, stejně tak i během obvyklé pracovní doby, kdy jsou otevřené obchody. Vyplnění zabere řádově jen minuty, a to i tehdy, kdybyste právě nepatřili do kategorie pokročilých uživatelů PC a internetu. Výhodou je tedy bezpečnost, diskrétnost, jednoduchost a rychlost, kvarteto, které zkrátka nelze opomenout!

Půjčujte si s rozvahou, vše si dobře promyslete

V každém případě byste si měli sami pro sebe ujasnit, že půjčku potřebujete a máte ji především z čeho splácet. Neohrozí snad rodinný rozpočet? Příjem jste sice doložili, schválení je pak už vlastně formalitou, ale splátkový kalendář bude stále na vás! Dluhová past je nepříjemný společník, který s vámi v domácnosti dost možná zůstane i roky, když mu to jen trochu dovolíte. Lepší je si takové nezvané hosty držet dál od těla, a to právě obezřetností při sjednávání půjček.

Publikováno: 04. 02. 2020

Kategorie: Finance

Autor: administrator