Podnikání

Topidla Master: Top značka naftových, plynových i elektrických zařízení

Poohlížíte se po mobilním topidlu, ale nevíte, od čeho se „odpíchnout“? Pokud vám všechna zařízení připadají velmi podobná, či dokonce stejná – a rozdíl vidíte pouze v cenovce, začtěte se do tohoto článku a udělejte si jasno v zásadních rozdílech mezi jednotlivými tipy. Připravili jsme ho pro vás společně s eprofi.cz – specializovaným prodejcem, v jehož nabídce najdete topidla Master.

Proč topidlo značky Master?

Vložit peníze do topidla, které nepodá dostatečný výkon, a navíc u něj hrozí technické problémy, není moudrý krok. Naštěstí existují značky, jež jsou samy o sobě zárukou špičkové kvality. Topidla Master patří mezi absolutní špičku – skupina Master Climate Solutions vlastní také další přední značky a je jedničkou na poli profesionálních naftových, plynových a elektrických topidel. Zařízení pod značkou Master se prodávají více jak 50 let.

Naftu, plyn, nebo elektřinu?

Každý typ vytápění nabízí specifické výhody i negativy. V případě naftových topidel jsou benefitem nízké provozní náklady a vysoký výkon. Musíte se však smířit s tím, že si za kvalitní zařízení připlatíte – a zároveň budete muset zajistit dostatečné odvětrávání od spalin. Přesvědčit vás může také možnost vytápění s ELTO (extra lehké topné oleje) a odpočtu DPH i spotřební daně.

Plynová topidla patří k nejlevnějším na trhu, a přesto disponují slušným výkonem. Negativem budiž vyšší cena paliva oproti naftě a nutnost použití propan-butanové bomby. Z hlediska odvětrávání nejsou tak náročná jako naftový příbuzný.

Elektrická topidla nachází využití v prostorách, které není možné odvětrávat. Neprodukují žádné spaliny, pouze čisté teplo. Elektrická energie bohužel vychází o poznání dráž, a proto se topidla hodí spíše na občasné použití, případně v kombinaci s levným zdrojem elektřiny. Velkou výhodou je mobilita.

Vlastnosti konkrétních mobilních topidel Master najdete na profesionalni-topidla.cz.

Dojdete-li k závěru, že je v daných prostorách nezbytná i regulace vlhkosti, poohlédněte se po vhodném zařízení na odvlcovace.info. V nabídce najdete špičkové profesionální odvlhčovače Master za skvělé ceny.

Zálohové faktury jednoduše

Tip na praktický návod, jak na účtování zálohové faktury i s výpočtem DPH.

Telefon pro práci i zábavu

Nový Apple iPhone 13 Pro Max poskytuje ohromující výkon pro práci i zábavu.

Jak na mzdy efektivně a levně?

Chcete ušetřit na agendě související se mzdami a personalistikou? Využijte spolehlivý program na mzdy Vema HR.

Tip na CRM

Profesionální CRM řešení eWay-CRM vám usnadní řízení projektů i komunikaci se zákazníky. Stahujte zdarma pro Windows, Android i iOS.