DG Tip vás přesvědčí o tom, že vaše firemní dárky mohou být krásné a originální

DG Tip vás přesvědčí o tom, že vaše firemní dárky mohou být krásné a originální

Každá společnost, která svým zákazníkům, obchodním partnerům nebo zaměstnancům věnuje reklamní předměty s potiskem, by si měla za těmito předměty stát. To znamená, že by si měla být jistá, že jsou kvalitní, hezké, zajímavé, jsou jednoduše bezva. A právě takové reklamní předměty vám zajistí DG Tip.

Evergreeny i reklamní předměty pro děti

Je léty i praxí vyzkoušeno, že potisk reklamních předmětů je výborným druhem nenásilné, nepřímé reklamy. Kupříkladu reklamní propisky, tašky s potiskem, zapalovače s potiskem, ale také hrnky s potiskem, reklamní kalendáře nebo diáře i další, jsou pro drtivou většinu obdarovaných příjemnými dárky. Věrní zákazníci, kteří od vás dostanou reklamní předměty, se k vám budou rádi vracet. A pokud věnujete zajímavé firemní dárky obchodním partnerům, zaručeně se nad nimi v dobrém pozastaví. Spousta z obchodních partnerů má děti, neteře, synovce, vnuky či jiné ratolesti. I zaměstnanci je často mají. Proto jsou oblíbené reklamní předměty pro děti. Dětmi oblíbené a přitom cenově dostupné jsou např. sady 6 dřevěných pastelek v papírovém obalu, reflexní samolepky, nebo bezpečnostní reflexní páska, puzzle – hlavolam v plexi kostce, dřevěné jo-jo, limetkové prasátko – pokladnička z PVC nebo třeba antistresový míček – smajlík či stahovací batoh pro kreativní vymalování. Tohle je ale jen mini ochutnávka z obrovské nabídky dětských reklamních předmětů.

Zajímavé firemní dárky, které chce každý

Pokud si přejete rozdávat firemní dárky, o kterých se bude mluvit, a budou si je všichni přát, podívejte se na kompletní nabídku DG Tip, kde najdete ty nejzajímavější kousky. Co třeba powerbanky, lasery, značkové psací potřeby, rukavice, předměty na sport, svítilny, nože, batohy, deštníky, koupelnové sady…? Vše najdete na dgtip.cz.

Publikováno: 05. 04. 2022

Kategorie: Marketing

Autor: administrator