Potřebujete peníze? Půjčit si můžete, srovnat musíte!

Životní osudy bývají spletité a každý se může dostat do situace, kdy na účtu nezbude ani koruna a na stole se začnou kupit složenky, které za dotyčného nikdo nezaplatí. Pokud jste se do podobné situace dostali i vy a nemáte v blízkém okolí nikoho, kdo by vás „založil“, nezoufejte. Můžete sáhnout po bankovní či nebankovní půjčce a problém rychle vyřešit. Otázkou však je, jak se zorientovat v obsáhlé nabídce finančních produktů a vybrat tu nejvýhodnější půjčku... Jedinou správnou cestou je přehledné srovnání půjček na některém ze specializovaných portálů.

Půjčky jsou nyní přehlednější a férovější

Ještě relativně nedávno to na českém nebankovním trhu vypadalo úplně jinak. Byl doslova zamořený lichváři, podvodníky a úvěrovými predátory. To se změnil s novým zákonem o půjčkách, jehož podstatou je zpřehlednění informací, stanovení stropu u sankcí a mimo jiné také větší důraz na prověření bonity klientů. Za zmínku stojí také skutečnost, že online půjčky nyní poskytují pouze certifikované subjekty.

Proč srovnávat, když jsou úvěry bezpečné?

Legálně poskytované půjčky sice bezpečné jsou, ale stále jde o konkurenční prostředí. Jednotliví poskytovatelé nabízí různé typy úvěrů s rozdílnými podmínkami a výhodami. Chcete-li tu nejvýhodnější variantu, využijte možnosti srovnání půjček na www.pujckyporovnani.cz. Zmíněný portál slouží jako zdroj informací o bankovních i nebankovních úvěrech, kalkulátor a porovnávač. Na následujících dvou produktech vám ukázali, jak ,moc se mohou půjčky lišit.

Mutuo půjčka

Mutuo půjčka je ideální pro každého, kdo potřebuje menší částku s kratší splatností. Její výše se pohybuje od 1 do 5 tisíc korun a doba splatnosti činí 22 dní. Výhodou této nebankovní půjčky je, že poskytovatel nevyžaduje potvrzení o příjmu a nezkoumá registr dlužníků.

Vata online

Výše nebankovní rychlé půjčky VATA online není astronomická – pohybuje se o 1 do 10 tisíc korun. Doba splatnosti je však o něco delší než v případě Mutuo půjčky (5 až 35 dní) a poskytovatel se zajímá o výši příjmů a záznamy v registrech.

Publikováno: 28. 05. 2017 / Aktualizováno: 15. 06. 2023

Kategorie: Finance

Autor: administrator

Tagy: nezávislé srovnání půjček | srovnání půjček