Pojištění odpovědnosti je zásadní nejen pro vášnivé cestovatele

Pojištění odpovědnosti je zásadní nejen pro vášnivé cestovatele

Jste často na cestách nebo naopak trávíte více času doma? Chystáte se na dovolenou za exotikou nebo budete trávit volné dny na Jadranu? V každém případě nezapomínejte na pojistku týkající se tzv. občanské odpovědnosti, která je v dnešní společnosti skloňována stále více. Může se vám hodit třeba i v nejbližší prodejně elektra, tudíž jde o pojištění, které je nanejvýš praktické pro každodenní život. Nikdo nikdy neví, co se mu přesně přihodí dnes nebo zítra, podobné věci totiž lze maximálně odhadovat.

K mání jsou čtyři různé varianty

Na výběr je z kvarteta možností, pojištění odpovědnosti občana za škodu se liší nastavením konkrétní pojistné částky. Výhodou je, že ochrana platí celosvětově, tedy můžete být v klidu klidně i ve velmi vzdálených destinacích během zahraniční dovolené.

Tři, pět, sedm, ale i deset milionů korun, takové varianty se nabízejí všem zájemcům. Nezáleží přitom, zda půjde o újmu na zdraví či majetku, limity jsou totiž nastaveny jednotně. A v neposlední řadě, pojistka platí nejen pro pojištěnce samotného, ale pro všechny osoby, které s ním žijí ve společné domácnosti, což je bezesporu velmi praktické.

Bez spoluúčasti a s jednoduchými podmínkami

Složitá dokumentace není žádoucí, to dnes ví každá moderní pojišťovna. Krátká smlouva je sázkou na jistotu, pojištění od ERGO sjednáte navíc za krátkou chvíli. V posledních letech je takzvaná pojistka proti blbosti, jak se jí říká lidově, skutečně velmi populární. I neúmyslně způsobená škoda na majetku či újma na zdraví je situací, jíž je nutné okamžitě řešit a s dobře sjednanou pojistnou smlouvou bude brzy o starost méně. Úraz při lyžování nebo cyklistice, nehoda v prodejně elektra, ale i spoustu dalších věcí, na které je lepší raději nemyslet. Dobře promyšlená prevence se počítá!

Publikováno: 30. 05. 2021

Kategorie: Finance

Autor: administrator