Kurýrní služby jsou jedinou jistotou včasného doručení

Možná jsou mezi vámi i tací, kteří počítají s tím, že když si něco objednají, tak jim to přece přijde - nepoškozené a včas. Většina z nás má už ale své zkušenosti. Naštěstí existují služby, které dokážou zaručit úspěšné dodání vaší cenné zásilky.

Vánoce po celý rok

Říkáte si, že mít Vánoce neustále musí být úžasné? Ne pokud se jedná o poštovní služby - a právě v této oblasti se předvánoční zahlcení zásilkami stává standardem celoročně. Lidé si čí dál častěji stěžují na zpoždění i ztráty při doručování balíků a dopisů, v mnoha případech se ani nedozvědí, že je na poště uložena. Čím větší město, tím více zmatku - a delší fronty. Hlavním viníkem je neustálý nedostatek zaměstnanců, nikoliv malá snaha, pravdou ovšem zůstává, že komu opravdu záleží na včasném a bezpečném doručení balíku, musí hledat alternativy.

Kurýr doručuje už do 18 hodin

Zdá se vám neuvěřitelné, že by vaše zásilka mohla dorazit na místo určení ještě týž den? Není to science fiction, IN TIME KURÝR, spol. s r.o., dopravuje svěřené balíčky do některých míst již do 18 hodin, do zbývajících v rámci ČR do 23 hodin, stejně tak jako k našim slovenským sousedům. Již za den dorazí také vaše zásilky například do Londýna. V rámci celého světa se pak můžete těšit na doručení nejpozději za 48-72 hodin! Jestliže spěcháte ještě víc, můžete využít službu Expres ČR, případně expres SR, kdy je doručení týž den jistotou.

VIP pro vaši zásilku

Chcete, aby si váš balíček při cestování užíval veškerého komfortu a speciální péče? Kurýrní služba Praha nabízí také Direct servis, kdy přepravce veze jen a pouze vaši zásilku a dodá ji v rekordním čase. Záleží jen na vzdálenosti příjemce, služba totiž funguje po celé Evropě. Kurýr od vás balík převezme a ihned s ním vyráží k adresátovi, jemuž ho předá do vlastních rukou, a to i o víkendu či o svátcích.

Kdo se o vaši zásilku postará?

Společnost IN TIME KURÝR se v oboru pohybuje již od roku 1990, kdy byla v naší republice vůbec jedinou soukromou, ryze českou kurýrní firmou. Nyní má již svou pobočku na Slovensku a poskytuje široké spektrum vnitrostátních i mezinárodních kurýrních služeb. Do jejích rukou můžete svěřit jakoukoliv zásilku, která neobsahuje právně zakázaný materiál, nebezpečné zboží či živá zvířata a květiny.

Publikováno: 28. 01. 2018

Kategorie: Podnikání

Autor: administrator

Tagy: kurýrní služba praha