Nepoužíváte vizitky? Přečtěte si, proč byste měli!

Základním aspektem úspěchu v byznysu je připravenost. Zkušený podnikatel nepodceňuje ani zdánlivé detaily a umí si poradit v každé situaci. Třeba ve chvíli, kdy nemůže použít mobilní telefon, aby druhé straně předal důležité kontaktní informace. Kam tím míříme? K významu vizitek. Pokud jste na ně zanevřeli, protože podle vás patří do propadliště dějin, měli byste svůj přístup přehodnotit. Nepřestávejte část a dozvíte se, kdy se vizitka stane vašim nejlepším přítelem.

Kdy vizitka překonává elektroniku?

Představte si situaci, kdy nečekaně navážete komunikaci s potenciálním klientem či obchodním partnerem. Při loučení byste dotyčnému rádi předali kontaktní informace, ale zjistíte, že se vám vybil mobilní telefon. Anebo že protistrana smarpthone nemá u sebe. Naštěstí máte po ruce vizitku, který všechny potřebné informace obsahuje. Elektorniku opět překonala stará škola. Důvodů pro předání vizitky může být samozřejmě více. Někdy je zkrátka lepší vytáhnout nablýskaný papírek, než párovat telefony přes Bluetooth či NFC. A některé skupiny podnikatelů si dokonce na tento způsob výměny kontaktních informací potrpí, byť k tomu nemají žádný další důvod.

Vizitka musí mít styl, jinak nemá smysl

Vizitka jako taková bohužel nezaručuje, že se dotyčný ozve. Dokonce ji může zmuchlat a hodit do koše, protože ji nebude považovat za zajímavou. A právě proto byste měli věnovat dostatek pozornosti tvorbě návrhu. Díky online službám jako Printuj.cz však nebudete muset ztrácet čas komunikací s reklamní agenturou – moderní vizitky si naklikáte přímo v internetovém prohlížeči a do 24 hodin je budete mít k dispozici. Printuj.cz umožňuje tisk vizitek online z vlastních návrhů a zároveň nabízí široké spektrum graficky vyvedených šablon. Nároční zákazníci ocení tisk na brilantně bílý papír s možností lesklé i matné úpravy. Luxusně vyhlížející vizitky většinou v koši nekončí!

Publikováno: 19. 02. 2018

Kategorie: Marketing

Autor: administrator

Tagy: tisk vizitek online