Profi eventová agentura: Boost pro váš business

Máte úspěšnou firmu, ale tušíte, že nevyužíváte všechen potenciál? Anebo to u vás naopak drhne a netušíte, kde je chyba? Pokud nehodláte jet na setrvačnost a čekat, až vás převálcuje konkurence, obraťte se na pražskou eventovou agenturu Benchmark Events. S čím vám pomůže? Nakopne váš biz formou eventů a teambuildingu.

Teambuilding dělá zázraky

Jaký přínos mají specialisté, kteří sice patří k absolutní špičce v oboru, ale neumí spolupracovat s ostatními? Sehraný tým je základním pilířem úspěšné firmy. Chcete-li, aby vaši zaměstnanci kooperovali a nehráli sólo, vsaďte na efektivní teambuidling. Agentura Benchmark Events zorganizuje teambuildingovou akci na míru – s důrazem na zlepšení komunikace, leadership, project management a vzájemnou spolupráci. Může se jednat o tzv. fun event (ideální odměna za dobře vykonanou práci), teamspirit (vhodný pro začínající týmy) nebo teambuilding zaměřený na vzdělávání týmu. Případně semináře a workshopy týkající se konkrétních úkolů.

Konference posílí vaši pozici na trhu

Jak se dostat do povědomí potenciálních partnerů a významných klientů? Uspořádejte konferenci, v rámci které demonstrujete odbornost své firmy v praxi. Pořádání konferencí na vysoké úrovni je pro agenturu Benchmark Events rutinou. Zorganizuje pro vás akci na klíč a postará se o to, aby na ni účastníci hned tak nezapomněli.

Je libo sličné hostesky? Máte je mít!

Ať už se nakonec rozhodnete pro konferenci, roadshow nebo jinou akci, rozhodně nebude od věci, když návštěvníky potěšíte přítomností přitažlivých, inteligentních a vždy usměvavých dívek. Hostesky Praha umocní celkový dojem z každého eventu – prochází náročným výběrem a poradí si i v nečekaných situacích. Chcete se o agentuře Benchmark Events dozvědět více? Další informace a reference najdete na www.benchmarkevents.cz.

Publikováno: 01. 06. 2017

Kategorie: Motivace

Autor: administrator

Tagy: eventy | pořádání konferencí | teambuilding