4 způsoby, které vám pomohou vypadat jako milionář

4 způsoby, které vám pomohou vypadat jako milionář

Je nás víc, kteří tak velmi toužíme zařadit se do vyšší společnosti majetných. Ne všichni ale na to máme. A vzhledem k tomu, že se to možná ani nikdy nepodaří, přinejmenším se můžeme postarat o to, abychom jako milionáři vypadali. Fredrik Eklund patří k hvězdám realitního trhu se svou kanceláří v New Yorku. Nebylo to tak ale vždy, když dorazil do města v roce 2002, neměl žádnou praxi a tedy ani žádnou předchozí relevantní referenci. Své zkušenosti shrnul ve své knize The Sell ("Prodáváme: Tajemství prodeje čehokoliv, komukoliv."). "Řekněme, že dosud se vám nepodařilo vydělat velké peníze a nemáte ani žádné úspory. Ale chcete vypadat tak, jak by to bylo přesně naopak," vysvětluje Eklund pro businessinsider. "Snažil jsem se, aby každá kapitola v knize byla o něčem poradenském. Koho by zajímalo, že nějaký chlapík v New Yorku obchoduje s nemovitostmi, má báječný život, dobře se obléká a pěkně vydělává. To by nebylo zajímavé." Eklund prozradil své čtyři nejlepší triky, jak vypadat úspěšně, bez ohledu na to, kolik peněz máte.

Boty jsou velmi důležité

"Nemusí být extra drahé, ale musí vypadat jako nové. Postarat se o ně, pěkně jejich naleštit, aby zářily. Nepomůže vám, pokud si obujete boty za tisíc dolarů, pokud budou špinavé."

Hodinky musí zaujmout

"Pěkné hodinky jsou vždy důležité, tak pro muže, tak pro ženu. Dokáží vyslat určité poselství."

Špinavé ruce, ale vždy čisté nehty

"Čisté a pečlivě udržované nehty jsou velmi důležité. Já jsem si také okusuje nehty, ale zbavil jsem se tohoto zlozvyku."

Neoblékejte si věci, které vás nevystihují

"Nenoste oblek jen proto, že jste slyšeli, že byste měli nosit takovou stejnokroj. Nezaručuje to, že budete vypadat dobře. Vždycky říkám, že třeba nosit věci, které vystihují vás a váš styl, to je důležité." Eklund sice nosí obleky, ale podle něj dokonale odrážejí jeho hravou osobnost. Cokoliv se rozhodnete nosit do práce, ujistěte se, že se to dá využít jako součást vaší značky, ačkoli by to byly trička. "Do jisté míry je to vaše osobní věc, co si oblékáte, ale musíte být na základě toho rozpoznatelný, například jako člověk, který vždy nosí trička. Spojuje se to s autentičností. Já sám jsem se bál být na začátku mé kariéry autentický. Když přišel úspěch, pomohl mi dozvědět se o sobě více, kdo vlastně jsem, Pokud jde o oblečení, noste něco, v čem se cítíte velmi pohodlně, pak to pozvedněte na něco, co je nedílnou součástí vašeho já. " A my dodáváme pátý trik. Pokud máte možnost jezdit luxusnějším automobilem, jděte do toho. Nemusí se jednat o nejnovější mode (který si nemůžete dovolit) – klidně vsaďte na bazarovku, ale opatřete ji pořádnými elektrony. Okolí si bude myslet, že máte k vozu citovou vazbu, a proto ho nechcete vyměnit za novější.

Publikováno: 22. 01. 2021

Kategorie: Motivace

Autor: administrator