Musíme to opravit! Ale jak stavbu zabezpečit a kde sehnat značky?

Oprava cesty či jiná stavba není jen tak, vyžaduje maximální zabezpečení, aby nedošlo k žádnému neštěstí. Jedno z nutných opatření je přehledné dopravní značení. Sháníte ho, ale netušíte, která firma vám zajistí nejkvalitnější služby? Pak je tento článek určen právě pro vás.

Kde pronajmout dopravní značení?

Doporučujeme vám prozkoumat nabídku firmy Top Znak. Zabývá se nejen pronájmem, ale také prodejem a montáží dopravního značení v Praze i jiných městech, sklopných parkovacích zábran a sloupků, dopravních zrcadel apod. Top Znak zároveň zajišťuje zabezpečení dopravních uzavírek, výkopů a záborů. Nabízí i světelnou signalizaci a semafory pro řízení kyvadlové dopravy. Dále firma navrhuje projekty dopravně inženýrského opatření. Na českém trhu působí pěknou řádku let. Za tu dobu se podílela na mnoha významných stavbách a projektech nejen na území hlavního města Prahy. Kolektiv zaměstnanců má v oboru bohaté zkušenosti.

Co firma poskytuje?

Top Znak nabízí vše, co byste mohli při stavbě potřebovat. Mimo svislé dopravní značení, přechodné vodorovné dopravní značení a světelnou signalizaci také plachtové nebo kovové zábrany, plastovou směrovou desku, přechodové lávky pro pěší, plastová svodidla plněná vodou apod. Samozřejmostí je doprava zvolených produktů na požadované místo, montáž a osazení dle projektu. Top Znak bude značení denně kontrolovat a případně čistit, aby bylo stále jasně přehledné. V závěru značení opět demontuje a uvede komunikaci do provozu.

Podmínky pro pronájem

Dopravní značení si samozřejmě nemůžete pronajmout „jen tak“. Budete muset doložit Projekt dopravně inženýrského opatření potvrzený Policií ČR a Dopravně inženýrské rozhodnutí. Potom už stačí odeslat objednávku běžnou nebo elektronickou poštou. Chcete se o službách dozvědět více? Podívejte se na topznak.cz.

Publikováno: 22. 08. 2019

Kategorie: Práce

Autor: administrator