Léto je tady, ideální čas na garden party i venkovní firemní akci!

Teplé počasí je ideální pro organizování soukromých i firemních akcí. Přímo se nabízí trávit čas venku spolu s přáteli nebo kolegy. Uspořádat venkovní akci není složité, přesto je nutné se držet některých zásadních pravidel. Jen tak budou hosté spokojení a budou odcházet s nezapomenutelnými zážitky. Jak uspořádat venkovní firemní prezentaci nebo podnikový večírek či slavnost u příležitosti svatby nebo narozenin?

Nápad jako klíč k úspěchu

Sejít se venku, ugrilovat maso, popít a jít domů? U venkovních akcí se může popustit uzda fantazii, nabízí se nesčetně možností, jak zpestřit firemní událost i soukromou akci. Co takhle uspořádat tematický večírek? Je libo italský nebo raději španělský či řecký styl? Grilované delikatesy se mohou inspirovat v národních kuchařkách. Zpestřením jistě bude patřičně laděná hudba nebo promítání. A co takhle pozvat dýdžeje a rozjet taneční parádní party ve stylu disco, hip hop či reggae?

Neobvyklá firemní prezentace

Léto je časem večírků, ale bezpochyby také možností, jak nevšedně zpropagovat nový výrobek či službu. Samozřejmě je tento trend nejpatrnější u různých motorových vozidel, zemědělské a strojní techniky, bezesporu zahradní techniky. Právě pro tyto účely je vhodné využít pronájem párty stanů, které zajistí potřebné zázemí pro audiovizuální techniku a propagační materiály. U soukromých akcí zase najde stan využití pro catering nebo jako zastřešení pódia pro kapelu najatou na zajištění hudby.


Fotokiosek i jedinečné menu

Jaké další možností zajímavých doplňkových služeb se během venkovních akcí nabízí? Moderní trend udávají sociální sítě, proto nesmí chybět fotokoutek s patřičnými rekvizitami, ale základem každé venkovní události je rozhodně občerstvení. U akcí do třiceti lidí je možné jej nachystat svépomocí, při větším počtu osob nesmí chybět raut zajištěný cateringovou společností. U nápojového menu se pak nesmí zapomenout na dostatek nealkoholických nápojů, protože letní teploty mohou atakovat třicítky, kdy namísto piva hosté raději sáhnou po dobře vychlazené limetkové nebo borůvkové limonádě.  

Publikováno: 01. 07. 2023 / Aktualizováno: 14. 11. 2023

Kategorie: Zajímavosti a trendy

Autor: Lenka Novotná.