Práce

Elegantní leginy existují!

Pracujete v kanceláři a lámete si den co den hlavu s tím, co si obléct na sebe? Nudí vás už stereotypní kostýmy a rádi byste trávili pracovní dobu v něčem, v čem vám bude příjemně? Máte zálusk na leginy, ale bojíte se, že nedodržíte předepsaný dress code? Zbytečně.

Leginy umí být krásné, pohodlné a elegantní zároveň. Znamenají revoluční průlom v chápání módních doplňků. Není žádným tajemstvím, že leginy byly původně sportovní a volnočasovou záležitostí. Díky důmyslnosti návrhářů a schopnosti výrobců látek přivést přízi k dokonalosti, se dnes leginy staly elastickými kalhotami, které se nosí jako doplněk k pulovrům, košilovým šatům nebo kardiganům.

​Leginy do kanceláře

Zvolíte-li leginy jednobarevné a nazujete k nim lodičky nebo polobotky zvané „pérka“, stanete se okamžitě dámou, které budou šéfové sami otevírat dveře. Upnuté elastické kalhoty zvané leginy dnes nejsou v officech žádným faux pas a jsou povolenou součástí úřednického dress codu.

Ideální součástí oděvní výbavy úřednice jsou leginy s vysokým pasem, které se ideálně zkombinují se sakem nebo svetříkem. Výběr elegantních legin se opírá o klasické barvy, jako jsou černá nebo šedá. Nebojíte-li se experimentovat, sáhněte po pestřejších barvách. Leginy s vysokým pasem mají bezešvý střih a velmi efektně drží pospolu vaše problematické partie.

​Leginové zvedačky

Push-up umístěný pod linií hýždí poskytuje efekt zvedání. Leginy jsou tak vysoce kompresní. nesklouzávají a jsou velice pohodlné. Krásně obepínají zadeček a boky, čímž dokonale vytvarují vaší postavu a díky vysokému pasu mají drobný efekt zformování bříška.

Pokud chcete přivést svůj office look k dokonalosti, žádejte Carpatree Legíny Crosses Full Black. Ty jsou výjimečné výrazným rozparkem, se kterým budete nepřehlédnutelná a stoprocentně elegantní!

Tablet pro práci i zábavu

Nový Apple iPad Pro 2021 poskytuje ohromující výkon pro práci i zábavu.

Efektivní řízení podnikání

Tip na spolehlivý ERP software Money S4 pro efektivní řízení podnikání.

Jak na mzdy efektivně a levně?

Chcete ušetřit na agendě související se mzdami a personalistikou? Využijte spolehlivý program na mzdy Vema HR.

Tip na CRM

Profesionální CRM software eWay-CRM vám usnadní komunikaci se zákazníky. Stahujte CRM zdarma pro Windows, Android i iOS.