Podnikání

Jak vydělávat na internetu (ideálně z pohodlí domova)?

Sníte o tom, že dáte výpověď v zaměstnání a začnete vydělávat přes internet? Představa, že ráno (nebo kdykoliv během dne) zapnete počítač a okamžitě se dostanete do pracovního procesu, je velmi lákavá. A v dnešní době je možností online příjmů víc než dost, tak proč to nezkusit? Inspirujte se následujícími tipy – s trochou štěstí a šikovnosti uděláte brzy z přivýdělku plnohodnotný příjem.

Prodej e-booků

Jste v něčem dobří? Ať už jde o zahradničení, tvorbu internetových stránek či cokoliv jiného, podělte se o své schopnosti s ostatními. Vytvořte e-book (elektronickou knihu) a přidanou hodnotou a nabídněte ho lidem. Informačně hodnotné texty se prodávají samy!

Prodej placených článků

Máte tématický blog nebo magazín? Jistě se bude líbit inzerentům, kteří vám rádi zaplatí za publikaci placených článků. Ale kde je najít? Nejednodušším způsobem je registrace do systému Placla.cz. Nelepší český pay per post systém sdružující inzerenty a blogery nabízí množství vychytávek a garantuje rychlý a bezproblomový prodej reklamních textů. Měsíčně si vyděláte tisíce, ti nejlepší pak mnohonásobně více.

E-shop nebo affiliate

Internetových obchodů je na českém internetu strašně moc, ale stále se objevují nové, které se okamžitě uchytí. Vybudovat úspěšný e-shop je náročné a obvykle se to neobejde bez investic. Ale odvážným štěstí přeje! Anebo se vydejte cestou affiliate – provizních programů. Vytvořte nákupní galerii s produkty směřujícími na cílovou stránku vybraného partnera. Když návštěvníci nakoupí, získáte provizi. Výhodou je, že nemusíte držet sklad a řešit dalších x věcí.

Poskytování služeb

Umíte to s grafikou? Překládáte? Píšete články? Pokud jste v něčem dobří, nabídněte své služby ostatním. Příhodným místem pro zadání inzerátu je internetové fórum o podnikání WebDeal.cz, kde zároveň najdete i množství atraktivních poptávek.

Máte další nápady, jak vydělávat přes internet? Napište nám své ověřené tipy do diskuze pod článkem!

Elegantní řešení EET a účetnictví

Tip na spolehlivý pokladní systém napojený na EET a s možností propojení s vašim účetním systémem.

Jak jednoduše a rychle založit firmu?

Office House Partner pro vás rychle a spolehlivě vyřídí založení společnosti včetně všech legislativních náležitostí.

Jak na mzdy efektivně a levně?

Chcete ušetřit na agendě související se mzdami a personalistikou? Využijte spolehlivý mzdový software Vema HR.

Moderní podnikový systém

Usnadněte si komunikaci s vašimi zákazníky a pořiďte si moderní crm systém Altus Vario!

Tip na CRM

Profesionální CRM systém eWay-CRM vám usnadní komunikaci se zákazníky. Stahujte zdarma pro Windows, Android i iOS.