Půjčka pro podnikatele vyžaduje jen minimum osobních údajů

Půjde to i bez spěchu, protože otevírací doba poboček o ničem nerozhoduje. Dnešní úvěry je možné sjednat velmi jednoduše online, tedy bez front a dalších omezení. Podmínek je jen několik a jsou spíše formální. Půjčka, která je určená všem OSVČ, je produktem, na nějž velmi snadno dosáhne i úplný začátečník. Nemusíte proto za sebou mít zvučnou podnikatelskou historii, která je podložená skvělými čísly. Pokud potřebujete počáteční kapitál nebo investici do vybavení, banka vám nemusí vždy vyhovět. Ale v nebankovní sféře se můžete spolehnout na mnohem vstřícnější přístup!

Půjčit si lze až třicet tisíc

Bez osobního jednání na pobočkách a telefonátů, které vás opravdu jen unavují. V dnešní době je možné dohodnout úvěr mnohem snadněji než kdy dříve! Ozvat se můžete 24 hodin denně a 7 dnů v týdnu, tedy kdykoliv, kdy budete online a padne rozhodnutí, že si vezmete půjčku. Odpovědní formulář bude připravený nonstop, odeslat jej proto můžete o víkendu či ve svátek. Jakou částku si vlastně můžete půjčit? V každém případě, tato půjčka je neúčelová, to znamená, že důvod, kvůli němuž jste si ji sjednali, nebude vůbec o ničem rozhodovat! Půjčka pro podnikatele je totiž o svobodě a rychlosti.

- 5 tisíc korun je nejnižší částka, o které lze jednat. Potřebujete nový tablet či smartphone?

- 30 tisíc korun je maximum. Na co je použijete? Záleží jen na vašem osobním rozhodnutí!

- Sedm až třicet kalendářních dnů, přesně takový je v případě této půjčky kalendář splátek.

Půjde to i bez čekání

Je to zkrátka půjčka na podnikání, produkt, který si můžete sjednat ještě dnes. Platbu obdržíte záhy poté, co budou zkontrolovány základní osobní údaje a ověřena totožnost žadatele. Je také nutné, aby žadatel doložil platné IČ, díky němuž bude jasné, že pracuje jako OSVČ. Vše ale může být vyřízené doslova za několik málo minut.

Publikováno: 09. 06. 2023

Kategorie: Finance

Autor: Kvido Nechval