Motivace

Vyberte si diář, který vám bude dobře sloužit a motivovat vás

Není diář jako diář. Chcete víc než jen organizační pomůcku, která vám pomůže nezapomenout na naplánované schůzky a různé úkoly? Rádi byste pracovali na své seberealizaci? Pořiďte si motivační diář. Pojďme si přiblížit, co to je, k čemu vlastně slouží a kde si ho pořídit.

Co je motivační diář?

Motivační diáře jsou stále oblíbenějšími. Tento produkt vám mimo jiné pomůže zaznamenávat si vaše přání, cíle a směřovat vás k jejich efektivnímu plnění. Jestli se s jeho pomocí zvládnete posunout dál a dosáhnout úspěchů na poli seberealizace záleží samozřejmě na vaší vůli, ale i na tom, jak se vám bude s výrobkem pracovat.

Možná už jste nějakou verzi měli a třeba jste spokojení nebyli. To ovšem není důvod na něj zanevřít. Najděte si takový, který vám bude nejvíce vyhovovat, a pusťte se do toho znovu.

Do motivačního diáře si budete zaznamenávat úkoly nejen na jednotlivé dny, ale i týdny a měsíce a uvidíte, jak se vám daří postupovat krok za krokem k jejich plnění.

Deník 365 START

Chcete také pracovat na své realizaci a nevíte, po jakém produktu sáhnout? Velmi oblíbený je Deník 365 START, který má ve své nabídce český vydavatel kalendářů, diářů, zápisníků a obrazových kalendářů Helma 365. Působí na trhu už přes 20 let a jeho roční produkce je kolem 6 milionů kusů.

A proč zrovna tento výrobek? Oceníte, že nesvazuje 7 dní v týdnu s nevyplněnými listy. Dokáže mnohem víc. Ukáže vám vaše možnosti, inspiruje vás a motivuje.

Má také mnoho vychytávek, které se vám budou zamlouvat. Mezi ně patří dvě záložky, dvě kapsičky, poutko na tužku a gumička, hmatník (pro rychlejší nalezení potřebné stránky), dělicí pravítko, samolepky, vlastní index pro plánování a přehled v projektech, ale i prvky pro online sdílení díky speciální značce atd.

Vydejte se i vy cestou k úspěchu pomocí motivačního diáře Deník 365 START. Jeho propracovaná podoba bude s velkou pravděpodobností vyhovovat i vašim nárokům.

Tablet pro práci i zábavu

Nový Apple iPad Pro 2021 poskytuje ohromující výkon pro práci i zábavu.

Efektivní řízení podnikání

Tip na spolehlivý ERP software Money S4 pro efektivní řízení podnikání.

Jak na mzdy efektivně a levně?

Chcete ušetřit na agendě související se mzdami a personalistikou? Využijte spolehlivý program na mzdy Vema HR.

Tip na CRM

Profesionální CRM software eWay-CRM vám usnadní komunikaci se zákazníky. Stahujte CRM zdarma pro Windows, Android i iOS.