Motivace

Zhubněte – budete se cítit lépe. A jde to i online!

Máte pocit, že váš pracovní výkon klesl, prožíváte depresivní stavy a do ničeho se vám nechce? A stoupli jste si někdy v poslední době na váhu? Není tajemstvím, že nadváha vede k množství zdravotních komplikací a má i negativní dopad na psychiku. Jakmile se vám podaří zhubnout a dostat se do formy, vaše nálady se rapidně zlepší, a ruku v ruce s nimi stoupne vaše produktivita práce. Ale jak toho docílit, když nemáte moc času na posilovnu a návštěvy výživového poradce? Díky službě Get Fit Online se do kondice dostanete i z pohodlí domova.

Jakkoliv vám online hubnutí připadá úsměvné, až se do programu přihlásíte, rychle změníte názor. Jedná se o ideální řešení pro každého, kdo z nějakého důvodu (třeba právě časového) nechce či nemůže docházet za specialisty a trávit čas ve fitness centru. Za projektem stojí kvalifikovaní trenéři a výživoví poradci s bohatými zkušenostmi a prokazatelnými úspěchy. Jednotlivé programy jsou koncipovány s ohledem na maximální jednoduchost a efektivitu. V čem spočívají?

Síla programů Get Fit Online spočívá v tom, že jsou sestaveny na míru. Odborníci přistupují ke klientům individuálně a zohledňují jejich specifické potřeby. Prvním krokem je volba některého z nabízených balíčků. Momentálně jsou to programy „Chci zhubnout“ a „Chci být fit“. V budoucnu k nim přibude další program pro eliminaci stresu a uvolnění.

Jakmile si vyberete program, projdete jednoduchým dotazníkem, na základě kterého pak odborníci provedou analýzu a sestaví vám jídelníček na hubnutí pro každý den.

Jídelníčky na míru obsahují dietní recepty na hubnutí v podobě pestrých, nutričně vyvážených a chutných pokrmů. Nechybí kompletní seznam ingrediencí včetně gramáže a kalorií – nebudete muset nic počítat a pojedete podle stanoveného plánu.

A co dál? Jídelníčkem vaše cesta ke zdravějšímu tělu teprve začíná. Nedílnou součástí procesu přeměny je i cvičení podle instruktážních videí.

Tak co vy na to? Chcete se cítit lépe? V případě kladné odpovědi pokračujte na getfitonline.cz a vyzkoušejte si program zdarma!

P.S. Nyní můžete udělat radost někomu ve svém okolí a věnovat mu vhodně zvolený poukaz!

Zálohové faktury jednoduše

Tip na praktický návod, jak na účtování zálohové faktury i s výpočtem DPH.

Telefon pro práci i zábavu

Nový Apple iPhone 13 Pro Max poskytuje ohromující výkon pro práci i zábavu.

Jak na mzdy efektivně a levně?

Chcete ušetřit na agendě související se mzdami a personalistikou? Využijte spolehlivý program na mzdy Vema HR.

Tip na CRM

Profesionální CRM řešení eWay-CRM vám usnadní řízení projektů i komunikaci se zákazníky. Stahujte zdarma pro Windows, Android i iOS.