Zajímavosti a trendy

Pánské luxusní hodinky Frederique Constant

Bezpochyby můžeme říct, že právě hodinky patří k nejpoužívanějším módním doplňkům na světě. Ať už patříte do skupiny lidí, kteří na své luxusní hodinky nedají dopustit a nosí je takřka všude, nebo je nosíte jen občas, čas od času přirozeně dostanete chuť svou sbírku rozšířit o další kousek.

Plánujete pořízení nových hodinek, a nevíte si rady, jaký model ze širokého výběru zvolit? Správnou volbou jsou hodinky Frederique Constant. V tomto článku vám prozradíme něco o značce, ceně hodinek i o zásadách správné péče.

Seznamte se se značkou Frederique Constant

Tato na trhu vcelku mladá švýcarská společnost (zal. v r. 1988) se řídí heslem „ACCESIBLE LUXURY“, neboli dostupný luxus. O hodinky vyrobených ve Švýcarsku se obvykle traduje, že jsou velice drahé. To však není případ této značky. Cena většiny modelů se pohybuje v rozmezí od 10 000 – 60 000 korun. Může se to zdát jako vysoká částka, ovšem oproti některým konkurenčním značkám je velice přijatelná.

Na vzhled svých hodinek společnost klade vysoký důraz, pyšní se především svým tradičním designem, který je obohacen opravdu famózními ručními detaily. Nutno podotknout, že firma do inovací investuje spousty financí a času.

Péče o hodinky

Péči o hodinky bychom měli věnovat zvýšenou pozornost. Mezi základní pravidla, jak udržet hodinky v chodu i desítky let, patří hlavně pravidelné čištění hodinek, ale také pravidelné servisování, které slouží pro kontrolu vodotěsnosti a přesnosti zařízení. Čas od času je vhodné nechat vyčistit strojek a obměnit olej.

Frederique Constant Hybrid

V roce 2018 švýcarská značka představila inovaci, v podobě luxusních hodinek typu Hybrid. Jsou to první 3.0 hodinky na světě. Používá ten nejmodernější počítačový software, díky kterému se nabízí možnosti propojit s mobilním telefonem pomocí aplikace a kontrolovat správný chod hodinek. Prostřednictvím funkce smartwatch, můžete sledovat své denní aktivity, monitorování spánkového cyklu.

Luxusní pánské hodinky značky Frederique Constant najdete v nabídce zavedeného prodejce hodinky-beny.cz.

Tablet pro práci i zábavu

Nový Apple iPad Pro 2021 poskytuje ohromující výkon pro práci i zábavu.

Efektivní řízení podnikání

Tip na spolehlivý ERP software Money S4 pro efektivní řízení podnikání.

Jak na mzdy efektivně a levně?

Chcete ušetřit na agendě související se mzdami a personalistikou? Využijte spolehlivý program na mzdy Vema HR.

Tip na CRM

Profesionální CRM software eWay-CRM vám usnadní komunikaci se zákazníky. Stahujte CRM zdarma pro Windows, Android i iOS.