Jedinečný dárek i originální reklamní předmět s potiskem

Jedinečný dárek i originální reklamní předmět s potiskem

Hledáte inspiraci pro originální a zajímavý dárek, nebo netradiční a maximálně personalizované reklamní předmět? V obou případech se vám může hodit praktický tip na zařízení dárků s potiskem. Podívejte se, jaké existují varianty a na co se soustředit při výběru té nejvhodnější možnosti.

Originální trička s potiskem

Vytvoření originálního a zajímavého předmětu není vůbec nic složitého, když víte, na koho se můžete obrátit. Vlastní potisk na tričko totiž může vypadat naprosto jakkoliv bez ohledu na to, jestli se jedná především o obrázek, nebo se o hlavní sdělení postará přidaný text. Při výběru perfektního trička s potiskem, které bude sloužit jako dárek či jako reklama, nezapomeňte zkontrolovat kvalitu materiálu, provedení střihu, ale například i to, jestli zvolená barva trička dokáže podtrhnout a zvýraznit hlavní obsah potisku. Při zvládnuté kombinaci všech těchto faktorů už zbývá pouze vybrat správného dodavatele a předat všechny klíčové podklady.

Zajímavé hrnky

Spolu s tričky s potiskem patří mezi velmi oblíbené kousky pro dárky i reklamní předměty nejrůznější hrnky. Správný potisk, vtipný nápis nebo slogan totiž dokážou hravě proměnit obyčejný hrnek v zajímavý předmět pro pobavení, potěšení či jako pěkná dekorace například k vystavení na poličku. Když vybíráte hrnek s potiskem, zkontrolujte si, jak velká bude potištěná oblast, ať případně upravíte obrázek či nápis tak, aby se na zvolené místo optimálně vešel.

Další drobnosti

Jako reklamní předměty mohou velmi dobře fungovat i nejrůznější drobnosti, jako jsou malé diáře, kalendáře či například propisky. Výrobní cena za takové předměty bývá relativně nízká, ale pomohou s rozšiřováním povědomí o značce. Stačí si tedy vybrat nejvhodnější variantu, zvolit odpovídající potisk a máte hotovo.

Publikováno: 28. 01. 2023

Kategorie: Marketing

Autor: administrator