Tantra není jen o sexu - Co o ní nevíte?

Tantra není jen o sexu - Co o ní nevíte?

Co vás napadne, když se řekne tantra? Rozhodně se nejedná jen o sexuální praktiku, která s sebou přináší oddalování aktu. Vyzkoušejte tantrickou masáž, zaměřte se na propojení těla i duše. Navraťte se do potřebné a žádané rovnováhy. Nechte tantru, aby zlepšila váš život.

Jin a jang

Věděli jste, že tantra pracuje s pochopením polarit jinu a jangu? Jejím cílem je sjednotit obě tyto části do jednoho celku, tedy do jednoty. A stejně to funguje například na tantrické masáži. Jejím účelem je pomocí doteků navodit rovnováhu těla, mysli a duše. Kromě doteků u tantrické masáže můžete vnímat i energetické působení opačného pohlaví. Právě tuto polaritu tantra učí a vysvětluje.

Vše začíná v hlavě

Tantra vám odhalí skryté možnosti vašeho těla. Najednou zjistíte, že orgasmus se dá prožít i bez doteku. Všechno totiž začíná v hlavě a v naprostém uvolnění. Stejně tak mohou být erotické masáže ideální cestou k vlastní duši. Naučíte se milovat vlastní tělo, poznáte, co se vám líbí, a pochopíte intimitu z další perspektivy.

Co vás tantra naučí

Další zajímavostí tantry je odblokování psychických bloků a negativní energie. Tantrická masáž by vás měla uvolnit nejen na fyzické, ale také psychické úrovni. Měli byste se cítit jako znovuzrození. Tantra vám dodá energii, naučí vás užívat si rozkoš a zažít duševní orgasmus. Oblaží vaše tělo a pomůže zklidnit vaši mysl.

Probuzení energie

Kdo jednou zažijte tantru, pochopí její opravdovou hloubku. I když je součástí tantry pochopení sexuality, nejedná se jen o tělesné doteky. Jedná se o ucelený systém práce se sexuální energií. Ta se rozvádí po energetických drahách, které máme na těle. Na základě toho je působeno nejen na ztuhlé fyzické tělo, ale také na orgány. Kromě doteků si však můžete užít i práci s olejem, peříčky a horkými ručníky. V jednu chvíli tak zapojíte veškeré smysly.

Vyzkoušejte v páru

Tantra je také skvělým způsobem, jak podpořit intimitu ve vztahu a prohloubit vzájemnou důvěru. Kromě erotické masáže pro páry si dopřejte pomalé hlazení i doma a vyzkoušejte pomalé tantrické objevování. Budete překvapeni, co vše jste o sobě a svém těle doposud nevěděli.

Publikováno: 25. 05. 2022

Kategorie: Zajímavosti a trendy

Autor: administrator