Hlídejte své zásilky během přepravy. Jak na to?

V České republice lze využít služeb velké řady různých přepravních společností. Ačkoliv se každá z nich specializuje na trochu odlišné záležitosti, jedno mají téměř všechny společné. V jejich dodávkách i depech podléhají zásilky opravdu náročným podmínkám. Jak budete mít přehled o svém zboží a vyhnete se reklamacím?

Vyhněte se problémům

Nejpalčivější problém jsou určitě všemožné otřesy a pády. Ty dokážou spolehlivě zdevastovat i velmi dobře zabalené krabice, tudíž si musíte dávat pečlivý pozor. Přesně proto si svou popularitu zasloužil senzor nárazu. Daný vynález snadno identifikuje špatné zacházení s balíkem a řekne vám, v jaké fázi expedice případný problém nastal.

Pokud váš živí například prodej potravin, jsou pro vás naprostou nezbytností indikátory teploty. Jak už název napovídá, s jejich pomocí budete přesně informováni o podmínkách okolo balíku. Stačí nastavit ideální hodnotu, připevnit na obal krabice a máte vyhráno.

Myslete na detaily

V mnoha případech jsou rozhodujícím faktorem indikátory vlhkosti. Ty zvládnou určit kontakt s kapalinou, stejně jako reagují na relativní vlhkost vzduchu. Zmíněná pomůcka je oblíbená hlavně mezi prodejci elektroniky, textilu, výrobků z papíru a podobně.

Poslední vychytávkou jsou indikátory času. Jejich měřicí rozsah můžete nastavit na hodnoty od pěti minut až do několika let. Tento šikovný vynález si snadno najde uplatnění i ve skladu, lékárně či třeba potravinářství.

Ať už vás zajímá teplotní senzor, potřebujete sledovat nárazy, či se spíše bojíte přehnané vlhkosti, navštivte stránky známých dodavatelů z firmy SchockWatch. Ti jsou schopní velmi rychle doručit objednávky v řádech až několika stovek tisíc kusů. Zároveň vám navrhnou ideální řešení a seznámí své zákazníky s obsluhou produktů.

Publikováno: 16. 05. 2023

Kategorie: Podnikání

Autor: Kvido Nechval