V jakém minibusu vyrazit na dovolenou? Je bezpečný a našel jsem ho u Easy Rent

Prázdniny jsou tady, lidi vyrážejí na dovolenou. Ti, kteří jedou s více příbuznými nebo velkou partou přátel, si často půjčují minibusy. Letos si ho budu půjčovat i já. Rozhodli jsme se vzít k moři také babičky, a tak potřebujeme více místa a pohodlí. Půjčovat budu z pražské autopůjčovny Easy Rent. Který konkrétní vůz vyhraje, jsem se ještě nerozhodl, ale mám tři favority.

Proč z autopůjčovny Easy Rent?

Nikdy dříve jsem auto nepůjčoval, proto jsem měl ze začátku starosti s výběrem půjčovny. Do autopůjčovny Easy Rent mě zavedl kolega z práce. Auto měl od nich už několikrát a vždy byl maximálně spokojený. Pro jistotu jsem si přečetl i několik recenzí na internetu, více hlav přece více ví. Další zákazníci byli také spokojeni, a tak jsem měl jasno. Personál v Easy Rent je navíc seriózní a ochotný s čímkoliv poradit. Přesvědčivými argumenty jsou také non-stop asistence a perfektní výbava vozů (které jsou v top stavu).

Který minibus vyberu? Rozhoduje hlavně bezpečnost!

Manželka by nejraději vzala tu nejlevnější možnou nabídku. Líbí se jí Opel Vivaro. Přečetl jsem si o něm pár řádků a okamžitě jej zavrhnul. Důvod? V testu EURO NCAP tento vůz získal pouze tři hvězdičky z pěti. To je pro mne velmi neuspokojivý výsledek. Cesta k moři je daleká, musíme na ni být vybaveni kvalitním bezpečným vozem. To, abychom se vrátili domů všichni v pořádku, je pro mne mnohem důležitější než to, jestli ušetřím, či neušetřím pár stovek. Půjčovat budu takový minibus, který v testu EURO NCAP získal plný počet hvězdiček. Vím, že i tak se může stát cokoliv, ale i zapůjčení kvalitního vozu je určitý krok k bezpečnější cestě. Favority mám tři: Mercedes Vito, Caravelle Long a Volgswagen Transporter. Který ze zmiňovaných vozů vyhraje, si ještě nejsem úplně jistý. Dobré jsou všechny tři. Rada pro vás? Neohlížejte se na peníze a vyberte si takový minibus, který vám slíbí tu největší bezpečnost. V životě přece nejde o nic jiného, než být živý a zdravý a dopravit se do cíle v pořádku.

Publikováno: 28. 06. 2019 / Aktualizováno: 15. 06. 2023

Kategorie: Motivace

Autor: administrator