Jak poslat balík do Anglie? Je to jednodušší, než si myslíte

Rozšiřujete své portfolio zákazníků o obyvatele Anglie a hledáte způsob, jak na ostrovy výhodně posílat zásilky? Pokud jde o menší množství balíků, které nestačí na speciální tarify zavedených dopravců, mohla by se vám zamlouvat služba Balík Servis. Nechcete-li riskovat, že si u Angličanů pokazíte renomé kvůli opožděným či poškozeným zásilkám, nepřestávejte číst. Projekt firmy Global Box garantuje rychlé a bezproblémové dodání.

Posílání balíků je komfortní a bezpečné

Zaslání balíku do Anglie je s Balík Servisem snadné a cenově dostupné. Zásilku pošlete stejně dobře z domova, kanceláře nebo pláže na Bali. Objednávku provedete online, zaplatíte kartou a o nic víc se nestaráte. Kurýr se dostaví na adresu, kterou v objednávkovém formuláři nastavíte jako adresu odesílatele bez ohledu na to, zda se na ní nacházíte vy, váš kolega, zaměstnanec nebo kdokoliv jiný. O pohybu zásilky budete mít po celou dobu přepravy přehled. Z platby předem nemusíte mít strach. Balík Servis používá bezpečnou platební bránu PayU. Další možností je převod prostředků na účet provozovatele, což je logicky o něco pomalejší než úhrada platební kartou.

S Balík Servisem po celé Evropě

S Balík Servisem můžete posílat balíky nejen do Anglie, ale i do ostatních evropských zemí včetně Turecka. Kolik vás bude balík do zahraničí stát, vám prozradí kalkulátor po zadání příslušných parametrů. Proces objednávky zabere maximálně několik minut – stačí nastavit adresy odesílatele/příjemce, zadat rozměry zásilky a v případě zájmu nastavit limit pojištění. Po provedení platby je hotovo. Pro Balík Servis nepředstavují problém ani nadměrné zásilky. Limitní je hmotnost 700 kg a rozměry kusové zásilky 2×2×3 metry. Bližší informace najdete na balikservis.cz.

Publikováno: 29. 05. 2017 / Aktualizováno: 15. 06. 2023

Kategorie: Podnikání

Autor: administrator

Tagy: jak poslat balík do anglie