Podnikání

5 důvodů, proč si nechat postavit plachtovou halu

Mnohá rozhodnutí jsou v podnikání naprosto zásadní. Pokud jde o investice do dalšího rozvoje, je na místě opatrnost. Výrazný výkyv v cashflow může pro firmu znamenat strmý pád, a proto je vhodné volit efektivní řešení. V souvislosti se stavbou nových skladových prostorů jsou skvělou volbou moderní plachtové montované haly. Z hlediska poměru ceny a užitné hodnoty nemají konkurenci, a navíc je lze využít i mnoha dalšími způsoby. Mimo jiné jako přístřešky pro zemědělskou techniku.

1. Výhodná cena

Předpokládáme, že ani váš rozpočet není nafukovací. A i kdyby byl, byla by škoda investovat více, než je bezpodmínečně nutné. Plachtová hala vychází na mnohem nižší částku než klasická zděná stavba. Přitom jde o plnohodnotné řešení s mnoha výhodami.

2. Bezúdržbový provoz

S halou jsou úzce spjaty náklady na údržbu. Nevyhnete se jim ani v případě plachtové haly, ale vichr v cashflow vám neudělají. Jsou minimální, což je skvělé, nebo ne?

3. Dlouhá životnost

Kvalitní ocelová konstrukce vydrží velmi v perfektním stavu a opláštění z PVC technické textilie jakbysmet.

4. Flexibilita využití

Potřebujete nové skladové prostory, příbytek pro dobytek, nebo stavbu úplně jiného charakteru? Plachtovou halu si můžete nechat přizpůsobit na míru svým potřebám – tak, aby plně odpovídala způsobu využití.

5. Rychlost výstavby

Čas jsou peníze. Plachtová hala naštěstí nevyžaduje nové základy a může být postavena na stávajícím povrchu. Proces výstavby je mnohem rychlejší, než byste čekali.

 

Co byste o plachtových halách ještě měli vědět?

Možnost dalšího rozšíření

Budete-li v budoucnu halu potřebovat rozšířit, jednoduše to uděláte. Stejně snadné je i případné propojení s další budovou.

Jednoduchá demontáž a přesun

Stát se může cokoliv a třeba za nějakou dobu najdete příhodnější místo pro svou halu. Co s tou stávající? Je to snadné, prostě si ji necháte rozmontovat a přesunout jinam. Něco takového se zděnou budovou neuděláte.

Chcete se o plachtových halách dozvědět více? Podrobné technické informace najdete na https://www.haly-polak.cz/cs/plachtove-haly-265.html.

Zálohové faktury jednoduše

Tip na praktický návod, jak na účtování zálohové faktury i s výpočtem DPH.

Telefon pro práci i zábavu

Nový Apple iPhone 13 Pro Max poskytuje ohromující výkon pro práci i zábavu.

Jak na mzdy efektivně a levně?

Chcete ušetřit na agendě související se mzdami a personalistikou? Využijte spolehlivý program na mzdy Vema HR.

Tip na CRM

Profesionální CRM řešení eWay-CRM vám usnadní řízení projektů i komunikaci se zákazníky. Stahujte zdarma pro Windows, Android i iOS.