Stmelte kolektiv stylově. Teambuilding a firemní akce v Šiklandu stojí za to!

Jedním z hlavních předpokladů úspěšné firmy je harmonický kolektiv. Může se pohybovat v prostředí renomovaných odborníků, ale pokud to mezi nimi skřípe, odvedená práce nebude stát za to. Naštěstí existují způsoby, jak tým stmelit a dosáhnout tolik potřebného souznění. Sázkou na jistotu je nevšední firemní akce, na kterou budou účastníci (v dobrém) vzpomínat ještě hodně dlouho.

Uspět není snadné, většinou rozhoduje prostředí

Pořádání firemních akcí není jednoduchá záležitost. Nezkušený organizátor snadno šlápne vedle – zvolí nudné prostředí bez možnosti volnočasových aktivit. Účastníci se nudí a nemohou přijít na „stejnou notu“ - efektivita takového teambuildingu rovná se nule. Jinými slovy vyhozené peníze. A pak jsou místa jako Šikland, která jsou pro teambuilding a firemní akce s ubytováním přímo stvořená. Největší český přírodní areál milují děti i dospělí, ale místo rozhodně neslouží „jen“ jako vyhledávaný turistický cíl. Nedají na něj dopustit ani organizátoři firemních akcí.

Nezapomenutelné chvilky ve velkém stylu

Stylový westernový areál přímo vybízí k nevšední akci. Zaměstnanci přijíždí jako jednotlivci a zpátky se vrací v podobě silného týmu – po společných zážitcích to snad ani nejde jinak. V případě zájmu pro vás tým profesionálů připraví tématickou akci. Zda se ponese v duchu westernu, mafie, vojenského výcvikového tábora nebo adrenalinového řádění na offroadovém areálu, je na vás. Za pozornost stojí také zabíjačka s řezníkem. Aby byl teambuilding dokonalý a zážitky autentické, nesmí chybět ani tématické kostýmy, které si lze zapůjčit přímo na místě. Ať už se rozhodnete pro pohodovou firemní akci, nebo budování týmového ducha, nebudete litovat. Šikland je vskutku nevšední místo s jedinečnou atmosférou. Podrobnější informace najdete na www.sikland.cz.

Publikováno: 23. 10. 2017 / Aktualizováno: 15. 06. 2023

Kategorie: Motivace

Autor: administrator

Tagy: firemní akce | šikland | teambuilding