Sháníte dodávku či jiné užitkové vozidlo? Obraťte se na profesionály

V současné době se spousta společností neobejde bez dodávek a užitkových vozidel. Přece jen, převážet materiál i hotové výrobky prostřednictvím třetí strany je poměrně velký náklad, a proto se vyplatí investovat do vlastního vozového parku, pokud využijete dodávky či jiná užitková vozidla v podstatě denně. V následujících řádcích vám prozradíme, jaké typy vozidel se dají sehnat a na koho se obrátit. Vybrat si můžete mezi několika druhy. Velice oblíbené jsou užitkové vozy typu Furgon/Van, které disponují dostatečně velkým úložným prostorem. V přední části jsou zpravidla tři místa k sezení a vzadu se nachází plocha, kam uložíte jak materiál, tak i nářadí.

Chlaďák mrazák

Jestliže převážíte zejména potraviny, které je nezbytné uschovat v chladu, bez vozidla s chlaďákem či mrazákem se neobejdete. V nabídce jsou různé automobilové značky. Pokud se podíváte na prodej užitkových vozů, najdete rozličné modely, jež se liší nejen objemem a celkovou hmotností, ale také počtem najetých kilometrů a cenou.

Minibus pro přepravu lidí

Pokud přepravujete pracovníky z místa na místo, je ideální zvolit minibus. Většinou jsou moderní minibusy vybavené klimatizací a liší se počtem míst uvnitř. Ceny se vskutku různí. Jsou k dostání varianty za pár set tisíc korun, ale také alternativy za necelé dva miliony korun. Opět se cena odvíjí od stavu, stáří a počtu najetých kilometrů.

Pickup

Pro řemeslníky, pro něž je dodávka příliš velká, jsou připravena vozidla typu pickup. Taková provedení vyrábí značky Renault, Citroën, Fiat, Mercedes, Ford i Peugeot. Vepředu jsou pouze dvě místa k sezení, zato úložný prostor je opravdu velký. Jestliže tedy hledáte užitková vozidla a dodávky, doporučujeme podívat se do nabídky společnosti Vanscentre.com, která je na trhu více než dvanáct let. V její nabídce najdete vše od minibusů přes sklápěče až po valníky a nákladní vozy.

Publikováno: 10. 08. 2018

Kategorie: Podnikání

Autor: administrator