Spolehlivá dopravní služba jako základ úspěšného businessu

Alfou a omegou úspěšného podnikání není pouze skvělý produkt či služba a dominantní pozice na trhu nedosáhnete pouze díky schopným zaměstnancům. Zcela zásadní vliv má kvalita dopravy – pokud ji řešíte formou přepravní služby, neberte výběr dopravce na lehkou váhu.

Kde je problém? Řidičů je jako šafránu

Najít spolehlivou dopravní službu dnes není snadné. Situaci příliš nenahrává fakt, že je na českém trhu akutní nedostatek řidičů. Momentálně jich schází kolem 10 – 15 tisíc a s ohledem na vývoj v minulých letech to do budoucna nevypadá nijak dobře. Na jednu stranu to vypadá, že si majitelé dopravních firem nemohou na nic stěžovat – zakázek mají dostatek. Jenomže jim schází řidiči, a proto musí spoustu zákazníků odmítat. Některé společnosti se v zoufalé situaci obrací na dopravce z Polska a východoevropských států, ovšem právě ti nejsou z hlediska spolehlivosti nejlepším řešením. Zároveň nelze počítat ani s výhodnými cenami.

Obraťte se na solidní firmu s dlouholetými zkušenostmi

Jak byste měli nepříjemnou situaci vyřešit vy? Zajímejte se o dopravce, kteří si svých zaměstnanců váží a pružně reagují na potřeby zákazníků i v době, kdy se většina konkurenčních firem vymlouvá na nedostatek řidičů. Ke světlým výjimkám patří například MULTITRANS CZ s.r.o. - dopravce působící v rámci celé Evropské unie. Tuzemská dopravní společnost má s přepravou zboží bohaté zkušenosti. Na trhu působí téměř dvě dekády a často se na ni obrací klienti s logisticky komplikovanými zakázkami. MULTITRANS CZ zajišťuje přepravu zboží po zemi, po moři i vzduchem. Disponuje moderním vozovým parkem – vozidla plní normu EURO 6. MULTITRANS CZ je dobrou volbou pro každého, kdo chce mít o pohybu zásilky přehled. Díky nepřetržitému monitoringu dispečery lze přepravu optimalizovat tak, aby vždy proběhla rychle a bez zbytečných komplikací. Chcete se o přepravních službách dozvědět více? Informace najdete na www.multitrans.cz.

Publikováno: 15. 12. 2018

Kategorie: Podnikání

Autor: administrator

Tagy: přeprava zboží | spolehlivý dopravce