Sehnat jednorázové gumové rukavice už není problém

Sehnat jednorázové gumové rukavice už není problém

V mnoha oborech jsou jednorázové gumové rukavice naprostou nezbytností, a nemluvíme pouze o zdravotnictví či pečovatelství. Letos jsme se však kvůli aktuální pandemické situaci potýkali s jejich nedostatkem. Nejen jednorázové gumové rukavice, ale i další jednorázové ochranné pomůcky a pracovní oděvy nabízí Jana Jechová, která provozuje e-shop i kamennou prodejnu zaměřenou na pracovní oděvy a obuv.

Pro řadu odvětví a činností jsou nezbytností jednorázové ochranné pracovní pomůcky

Nejčastěji se využívají jednorázové čepice, jednorázové gumové rukavice či rukavice z polyetylénové fólie, na jedno použití mohou být též návleky na obuv, na ruce (rukávníky), dokonce celé oděvy – overaly, obleky i pláště. Žádanou je i jednorázová zástěra. Jednorázové ochranné oděvy zajišťují ochranu pracovníků, ale rovněž výrobků. Nabízí 100% hygieničnost bez rizika kontaminace při opakovaném použití. Též šetří prostředky za čištění či desinfekci opakovaně použitelných oděvů.

Jednorázové rukavice

Potřebujete jednorázové rukavice? E-shop www.pracovniodevyhb.cz s pracovními oděvy nabízí několik druhů jednorázových rukavic v různých velikostech. K dispozici jsou jednorázové latexové pudřené rukavice, latexové pudřené rukavice vhodné pro krátkodobý styk s potravinami, pudřené vinylové bezsilikonové rukavice, nitrilové rukavice se zdrsněnými konečky prstů vhodné i pro krátký styk s potravinami, ale i levné jednorázové rukavice z polyetylénové fólie.

Pracovní oděvy i obuv

Sortiment společnosti zahrnuje rovněž standardní pracovní oděvy, bílé oděvy, pracovní košile, mikiny svářecí oděvy, lesnické oděvy, nepromokavé oděvy a reflexní oblečení. Vyberete si zde i oděvy pro volný čas. Firma prodává též pracovní obuv – FARMER boty, bezpečnostní boty, letní i zimní gumové boty, zimní koženou obuv, pracovní sandály, zdravotní bílou obuv i volnočasovou obuv.

Publikováno: 10. 01. 2021 / Aktualizováno: 31. 07. 2023

Kategorie: Práce

Autor: administrator