Chybí vám peníze na podnikání? Zkuste podnikatelský úvěr

Chybí vám peníze na podnikání? Zkuste podnikatelský úvěr

Podnikatelů, kterým se podařilo rozjet podnikání bez vstupné investice, je skutečně minimum. Ne v každém byznysu to jde. Kde však získat peníze? Peníze na podnikání, pokud nemá firma historii, jen tak nezískáte. Můžete investovat své soukromé prostředky, ale ne každý je má. Lze zkusit získat peníze jako start-up, ale ty dnes fungují spíše jako rozvojové možnosti pro firmy, které již mají za sebou nějakou historii, a to rozhodně ne neúspěšnou. Ani investora nezískáte na pouhý nápad, navíc se okamžitě připravíte o možnost rozhodování o vlastní firmě. Skutečně tohle chcete?

Banky nejsou začínajícím podnikatelům příliš nakloněny

Nepůjčila by vám banka? Ta klasická? Nepůjčila! Jste pro ni nezajímavá a nejistá investice. Jinak je vše, pokud oslovíte nebankovní sektor. Nebankovní půjčky pro podnikatele existují. Vždyť nebankovky tady nejsou jen pro půjčování malých peněz do výplaty. Půjčí vám i miliony na rozjezd podnikání. Jde o podnikatelské úvěry jištěné nemovitostí, ale získáte je snadno, bez obstrukcí, s dobrým úrokem a v podstatě ihned.

Napadlo by vás, že podnikatelský úvěr až do výše 50 milionů korun, lze získat online?

Nebankovní finance nabízí až 50milionový úvěr se splatností až 30 let. Slušný je i úrok. 4,9 % p.a. se neliší od těch v bance. Peníze na účtu lze přitom mít již do 48 hodin. Úvěr lze navíc splatit kdykoliv zcela zdarma. Takže ať již tyto peníze potřebujete na překlenutí krátkodobého nedostatku, na nákup zboží či zahájení výroby, je to pro vás rychlá cesta, jak uspět se svým záměrem a nemuset jej vzdát kvůli financím.

Nebojte se nebankovních úvěru

Nebankovní úvěry jištěné nemovitostí jsou seriózní, nelustrují a pomáhají firmám vrátit se zpátky do bankovního sektoru, pokud zaškobrtly a mají nějaký ten škraloup v úvěrové historii, či jsou dočasně pro banku z jakéhokoliv důvodu nezajímavé. Chopte se příležitosti a využijte možnost získat podnikatelský úvěr snadno bez dokládání záměru, na co jej plánujete využít.

Publikováno: 23. 05. 2022

Kategorie: Finance

Autor: administrator