LUMASTEEL: Prodej hutního materiálu a zpracování na míru

LUMASTEEL: Prodej hutního materiálu a zpracování na míru

Podnikání často stojí na kontaktech. K těm nedůležitějším však nepatří jen zákazníci – alfou a omegou byznysu může být dodavatel. Pokud právě hledáte někoho, kdo pro vás zajistí dodávku hutního materiálu včetně veškerých zpracovatelských služeb, které s daným sortimentem souvisí, bude se vám hodit tip na českou společnost LUMASTEEL Litvínov. A to bez ohledu na velikost vaší firmy, protože se zabývá maloobchodním i velkoobchodním prodejem. Zákaznické spektrum je široké, tvoří ho klienti z oblasti stavebnictví, zámečnické výroby, strojírenství i drobní kutilové.

Komplexní příprava polotovarů šetří zákazníkům čas i peníze

Najít dodavatele polotovarů složité není, ale zdaleka ne každý disponuje moderním technickým zázemím umožňujícím jejich rychlé a cenově dostupné zpracování na vysoké úrovni. LUMASTEEL se zabývá dělením tyčového materiálu, zpracováním (tzn. dělením, děrováním i ohýbáním) plechů a realizací výpalků (podle okótovaného výkresu pro vás vypálí libovolný tvar). A samozřejmě zajišťuje také dopravu.

Specialisté na armování

Nedílnou součástí LUMASTEELU je armovna s kapacitou i pro větší zakázky. Firma dodává jednoduché třmínky v počtu až 100 kusů již do druhého dne. Náročnější objednávky řeší o něco déle, ale přesto s důrazem na co nejrychlejší vyhotovení.

Nikdo učený z nebe nespadl aneb Nechte si poradit!

LUMASTEEL nenechává zákazníky tápat. Jedním z pilířů firmy jsou  odborné poradenství a konzultace ohledně vhodného technologického postupu. Nevíte-li si rady s návrhem konstrukce, neváhejte se poradit s odborníky. Ochotně s vámi proberou detaily a doporučí optimální kotvení, povrchovou úpravu, ochranu materiálu i jiné aspekty zakázky. O prodeji hutního materiálu a souvisejících službách se dočtete více na lumasteel.cz, kde najdete také aktuální katalog a ceník.

Publikováno: 21. 09. 2019

Kategorie: Podnikání

Autor: administrator