Podnikání

Potřebujete renomovaného advokáta z Prahy? JUDr. Zdeněk Koschin k službám

Pustili jste se do podnikání a rádi byste založili firmu? Zaměstnavatel vám odmítá vyplatit mzdu a nemáte na něj páku? Rozvádíte se a chcete vše vyřešit „hladce“? Dalo by se dlouho pokračovat, protože situací, kdy se hodí odborná pomoc, je nespočet. V těchto a mnoha dalších případech vám přijde vhod zkušený advokát. Proč by to měl být JUDr. Zdeněk Kryštof Koschin?

JUDr. Koschina najdete v seznamu advokátů České advokátní komory pod číslem 5764 a v seznamu Slovenské advokátní komory pod číslem 3043. Jeho advokátní kancelář v Praze poskytuje široké spektrum služeb v oblastech práva, daní a účetnictví.

Pro renomovaného pražského advokáta bylo studium práv jasnou volbou. Vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze (1972 – 1977), do roku 1990 vykonával podnikovou praxi a od roku 1991 se stal komerčním právníkem. Advokátní kancelář Praha provozuje od roku 1996. Pokračuje v rodové tradici a garantuje klientům nanejvýš svědomitý přístup. Vítá dlouhodobou spolupráci i jednorázovou konzultaci.

Co pro vás může advokát udělat?

Advokátní kancelář JUDr. Koschina zajišťuje služby v oblastech ústavního, občanského, trestního, rodinného, obchodního, i správního práva. V rámci účetních služeb pak kompletní účetní agendu včetně daňové evidence, optimalizace daní, poradenství a expertízy, průběžného daňového dohledu a dalších souvisejících činností. Mimo jiné také veškeré služby z oblastí zpracování mezd a personalistiky.

JUDr. Koschin má na starosti procesní fázi (zastupování klientů pře jednání s úřady a orgány veřejné zprávy) a zaměstnává kvalifikovaný personál – zkušené daňové konzultantky, které mají na starost agendy hmotně.

Pokud vás služby advokátní kanceláře JUDr. Koschina zaujaly a rádi byste se o nich dozvěděli bližší informace, navštivte jeho webové stránky na www.koschin.cz.

Tablet pro práci i zábavu

Nový Apple iPad Pro 2021 poskytuje ohromující výkon pro práci i zábavu.

Efektivní řízení podnikání

Tip na spolehlivý ERP software Money S4 pro efektivní řízení podnikání.

Jak na mzdy efektivně a levně?

Chcete ušetřit na agendě související se mzdami a personalistikou? Využijte spolehlivý program na mzdy Vema HR.

Tip na CRM

Profesionální CRM software eWay-CRM vám usnadní komunikaci se zákazníky. Stahujte CRM zdarma pro Windows, Android i iOS.