Alfa a omega správně fungujícího podniku? Regály a přepravky

Pustili jste se do zařizování skladu, prodejny či jiného místa, které si doslova žádá perfektně organizovaný prostor? Efektivitu provozu zajistíte pomocí vhodně zvolených regálů a přepravek. Než si je pořídíte, zorientujte se v nabídce a udělejte si jasno o jednotlivých typech.

Jaký zvolit regál?

S ohledem a charakter materiálu/výrobku/zboží se regály vyrábí v těchto provedeních: paletový regál – slouží ke skladování zboží na paletách. Je navržen s ohledem na snadný přesun palet pomocí VZV. policový regál – klasika, bez které se neobejde téměř žádný sklad. Máte možnost ovlivnit rozměry (výšku, šířku a hloubku) a rozmístění polic tak, aby regál odpovídal danému prostoru a zboží. obchodní regály – jsou určeny k přímému vystavení zboží (např. na prodejně). regály na pneumatiky – skladování pneumatik má svá specifika. Speciální typ regálu byl navržen tak, aby nedošlo k poškození či zkrácení životnosti. Pokud vám žádný z výše uvedených typů regálů nevyhovuje, využijte možnosti realizace regálového systému na míru. Zvládnete to snadno a rychle pomocí online konfigurátoru na storagecz.cz.

Jakou zvolit přepravku?

Přepravky neslouží pouze k přepravě, ale také ke skladování. A stejně jako v případě regálů se nabízí množství variant s odlišným účelem využití: zelinářské přepravky – jsou opatřeny mřížkami, bez kterých by na potraviny nemohl proudit vzduch. Pokud se ovoce a zeleninu rozhodnete uskladnit v jiných přepravkách, počítejte s rychlou degradací a zahníváním. kovové přepravky – pro přepravu a skladování těžšího zboží jsou ideální přepravky s kovovou konstrukcí. přepravky z kartonplastu – dají se rozložit a oproti ostatním typům přepravek jsou velmi lehké a skladné. Potřebujete s výběrem přepravky nebo regálu poradit? Obraťte se na odborníky ze STORAGE CZ a budete mít jasno.

Publikováno: 10. 03. 2019

Kategorie: Podnikání

Autor: administrator