Není šatna jako šatna. Jak zařídit tu firemní?

Zatímco domácím šatnám dominují botníky, věšáky a další prvky, bez kterých by byly dámy nuceny skladovat garderóbu na jedné velké hromadě, firemní šatna vypadá úplně jinak. Její účel je sice podobný – slouží především jako „převlékárna“ - ale navíc i jako dočasná úschovna zaměstnanců, takže by měla být dobře zabezpečena. Na co při zařizování takové šatny myslet a kde sehnat kvalitní vybavení za dobrou cenu, se dozvíte v tomto článku.

V hlavní roli odolné materiály

Ať už se bavíme o šatně pro pracovníky montážní linky, členy sportovního klubu nebo jinou cílovku, nábytek musí být především odolný. Bylo by naivní si myslet, že dotyční budou zařízení šatny šetřit a brát ohledy na majitele. V tomto směru vyniká nábytek české výrobní společnosti POLAK CZ. Výrobce nabízí kvalitně zpracovaný a přesto cenově dostupný sortiment z odolných materiálů. Zároveň zajišťuje komplexní služby včetně montáže, dopravy a servisu.

Šatní lavice

Už jste někdy viděli šatnu bez lavic? Šatní lavice od Nábytek Polak mají celokovovou konstrukci a sedák/opěradlo z laminotřískové desky. Jejích šířka je volitelná. Šetříte-li v místnosti každý centimetr, zvolte modely s opěradlem a věšáky. Vyjdou vás levněji, než kdybyste si sortiment pořídili samostatně.

Šatní skříně

Kam si zaměstnanci uloží své oblečení, osobní věci a cennosti? Přece do uzamykatelných kovových skříní, které můžete opatřit zámky. Kovové skříně od Nábytek Polak jsou k mání v různých variantách – jako jednodveřové, dvoudveřové i třídveřové. Zároveň si můžete vybrat vhodný typ uspořádání (police, držáky obuvi, tyče s háčky...). Nevíte si rady s výběrem? Nevadí, kvalifikovaný personál z firmy POLAK CZ vám ochotně poradí. Kompletní sortiment si můžete prohlédnout a zakoupit online na www.nabytek-polak.cz.

Publikováno: 31. 05. 2017 / Aktualizováno: 15. 06. 2023

Kategorie: Podnikání

Autor: administrator

Tagy: šatna pro zaměstnance