Nakupování na Tipli přináší spoustu výhod, využíváte je?

Už jste vyčerpaní z přeplněných obchodů, vysokých cen a malého výběru zboží? Tomu je konec! Začněte nakupovat s cashbackem a ušetřete čas i peníze. Nakupování online nabízí obrovské výhody. Chcete vědět jaké? Proč je online nakupování tolik oblíbené? Můžete si pořídit oblíbený kousek z pohodlí domova, využít slevové akce a vybrat si produkt za nejlepší cenu. A tím to zdaleka nekončí. Na internetu najdete mnoho způsobů, jak ušetřit peníze na každém zboží. Patří k nim i cashback, který slaví úspěch po celém světě a teď ho můžete využít i u nás.

Jak na výhodný nákup s cashbackem?

V prvé řadě je důležité říct, jak cashback vlastně funguje. Jedná se o ověřený způsob nakupování na internetu. Díky cashbacku získáte z provedené objednávky část peněz zpět. Tímto způsobem ušetříte na jakémkoliv produktu, ať už se jedná o oblečení, služby nebo pojištění. Podívejte se, jak na to! Jednoduše se přes cashback portál prokliknete do vybraného obchodu a nakoupíte zboží. Portál získá od e-shopu provizi za přivedení zákazníka. Část této provize poté cashback portál pošle zákazníkovi zpět na účet. Tomu se tak vrátí peníze, o které by jinak přišel. Například cashback portál Tipli ušetřil peníze již statisícům uživatelů.

Ušetřete na každém nákupu s Tipli!

Slyšíte o Tipli poprvé? Jedná se o cashback portál, který odměňuje uživatele za každý nákup. Je to snadné. Nakoupíte zboží za stejnou cenu jako obvykle a část ze zaplacené částky dostanete zpět. Portál navíc působí i v zahraničí, je k dispozici také lidem na Slovensku a v Polsku. V české verzi portálu najdete více než 750 partnerských e-shopů, u kterých můžete získat cashback až 33 %. Nakupujete rádi v akcích? I na to Tipli myslí a přináší aktuální letáky obchodů, v nichž najdete nejrůznější akční nabídky. Letáky a newslettery více než 115 obchodů jsou přehledně rozděleny do kategorií. Už tedy nemusíte listovat papírovými letáky a katalogy! Přesvědčte se sami a projděte si například oblíbený Penny leták. S Tipli nemusíte šetřit pouze na nákupech. Zajímáte se o spoření, potřebujete cestovní pojištění nebo půjčku? Na Tipli finanční produkty pořídíte výhodně a navíc z pohodlí domova. Neztrácejte tedy čas na pobočkách a sjednejte si půjčku či pojištění online podle svých představ. Vše najdete v sekci finance, která obsahuje spoustu praktických informací. Můžete se tu tedy vzdělávat a rozvíjet svou finanční gramotnost. Vidíte sami, že Tipli není zaměřený pouze na cashback, ale chce lidem předat něco více. Bez nadsázky se dá mluvit o ultimátním nákupním klubu, který se o zákazníka postará ve všech směrech a odvětvích. Zkuste si to vlastní kůži, navštivte cashbackový portál Tipli a začněte šetřit na každém nákupu ještě dnes!

Publikováno: 05. 01. 2019

Kategorie: Finance

Autor: administrator