Finance

Ušetřete, nakupte do firmy repasované notebooky

Aspoň několik počítačů či notebooků je dnes potřeba v opravdu každé firmě. Do většiny společností není nutný žádný obrovský výkon, ale kupovat nový notebook za deset tisíc se také moc nevyplatí, většinou vydrží jen pár let. Chcete-li ušetřit a přitom neprohloupit, zaměřte se na repasované notebooky a počítače.

Repasované notebooky a počítače jsou takové, které již byly používány, poté prošly kontrolou, případně v nich byly nahrazeny vadné součásti. Následně jsou dále nabízeny do prodeje, avšak za mnohem příznivější cenu.

Repasované notebooky mají skvělý výkon i na hry

Jako repasované se obvykle prodávají notebooky či počítače z velkých firem, které jsou zvyklé stroje pravidelně obměňovat, i když plně fungují. Zpravidla jde o počítače, jež na tom výkonnostně nejsou vůbec špatně. Vždyť se pak prodávají i jako herní repasované – notebooky. Za třináct tisíc můžete mít parádní stroj s 16 GB RAM, 512 GB SSD a výbornou grafickou kartou nVidia. Nový by vás stál minimálně dvojnásobek, přitom tomu repasovanému vůbec nic není. Prošel kontrolou, byl vyčištěn, je v něm znovu nainstalovaný operační systém. Poslouží jako nový. Jedinou komplikací může být horší stav baterie. Jejich kapacita klesá i po roce či dvou používání. Pokud je ve špatném stavu, je to u notebooku vždy napsané a snižuje se tím jeho cena. Vyměnit baterku ovšem není až tak finančně nákladné.

Repasovanou technikou vybavíte celou firmu

Repasované herní – PC není to jediné, co se dá takto výhodně nakoupit. Repasují se třeba i mobilní telefony, vyplatí se to zejména u značky Apple. Za výhodné ceny tedy můžete vybavit celou firmu a z kategorie herních strojů vybrat notebook pro vaše děti, které by si herní počítač tak moc přály.

Poohlédněte se například v sortimentu Malicomputer.cz, který je ověřeným prodejcem repasované techniky. Zboží vykupuje nejčastěji od velkých firem, bank, pojišťoven či od firem poskytujících operativní leasing.

Zálohové faktury jednoduše

Tip na praktický návod, jak na účtování zálohové faktury i s výpočtem DPH.

Telefon pro práci i zábavu

Nový Apple iPhone 13 Pro Max poskytuje ohromující výkon pro práci i zábavu.

Jak na mzdy efektivně a levně?

Chcete ušetřit na agendě související se mzdami a personalistikou? Využijte spolehlivý program na mzdy Vema HR.

Tip na CRM

Profesionální CRM řešení eWay-CRM vám usnadní řízení projektů i komunikaci se zákazníky. Stahujte zdarma pro Windows, Android i iOS.