Finance

Ušetřete, nakupte do firmy repasované notebooky

Aspoň několik počítačů či notebooků je dnes potřeba v opravdu každé firmě. Do většiny společností není nutný žádný obrovský výkon, ale kupovat nový notebook za deset tisíc se také moc nevyplatí, většinou vydrží jen pár let. Chcete-li ušetřit a přitom neprohloupit, zaměřte se na repasované notebooky a počítače.

Repasované notebooky a počítače jsou takové, které již byly používány, poté prošly kontrolou, případně v nich byly nahrazeny vadné součásti. Následně jsou dále nabízeny do prodeje, avšak za mnohem příznivější cenu.

Repasované notebooky mají skvělý výkon i na hry

Jako repasované se obvykle prodávají notebooky či počítače z velkých firem, které jsou zvyklé stroje pravidelně obměňovat, i když plně fungují. Zpravidla jde o počítače, jež na tom výkonnostně nejsou vůbec špatně. Vždyť se pak prodávají i jako herní repasované – notebooky. Za třináct tisíc můžete mít parádní stroj s 16 GB RAM, 512 GB SSD a výbornou grafickou kartou nVidia. Nový by vás stál minimálně dvojnásobek, přitom tomu repasovanému vůbec nic není. Prošel kontrolou, byl vyčištěn, je v něm znovu nainstalovaný operační systém. Poslouží jako nový. Jedinou komplikací může být horší stav baterie. Jejich kapacita klesá i po roce či dvou používání. Pokud je ve špatném stavu, je to u notebooku vždy napsané a snižuje se tím jeho cena. Vyměnit baterku ovšem není až tak finančně nákladné.

Repasovanou technikou vybavíte celou firmu

Repasované herní – PC není to jediné, co se dá takto výhodně nakoupit. Repasují se třeba i mobilní telefony, vyplatí se to zejména u značky Apple. Za výhodné ceny tedy můžete vybavit celou firmu a z kategorie herních strojů vybrat notebook pro vaše děti, které by si herní počítač tak moc přály.

Poohlédněte se například v sortimentu Malicomputer.cz, který je ověřeným prodejcem repasované techniky. Zboží vykupuje nejčastěji od velkých firem, bank, pojišťoven či od firem poskytujících operativní leasing.

Tablet pro práci i zábavu

Nový Apple iPad Pro 2021 poskytuje ohromující výkon pro práci i zábavu.

Efektivní řízení podnikání

Tip na spolehlivý ERP software Money S4 pro efektivní řízení podnikání.

Jak na mzdy efektivně a levně?

Chcete ušetřit na agendě související se mzdami a personalistikou? Využijte spolehlivý program na mzdy Vema HR.

Tip na CRM

Profesionální CRM software eWay-CRM vám usnadní komunikaci se zákazníky. Stahujte CRM zdarma pro Windows, Android i iOS.