Co všechno se dá díky slevovým kupónům nakoupit levněji?

O slevových kupónech už slyšel snad každý, kdo aspoň občas nakupuje na internetu. Při nákupu stačí zadat magickou kombinaci číslic a písmenek a zboží se vám okamžitě zlevní. Že se takhle dá sehnat levnější oblečení, nábytek či kosmetika, ví snad každý. My jsme pro vás ale vypátrali pár produktů, o kterých byste si nejspíš nemysleli, že i na ně platí slevové kupóny. V dnešní době platí, že ať už sháníte cokoliv, dá se ta věc sehnat na internetu. A se slevou!

Cestovní, havarijní a jiné pojištění

Se slevovými kupóny nemusíte nakupovat pouze zboží, ale také služby. Typické jsou slevy na pojištění. Havarijní či cestovní pojištění si dnes většina lidí stejně objednává online, tak proč nevyužít slev? Výhodné online nabídky má třeba Allianz, ČSOB či Generali. Taktéž se můžete podívat na epojisteni.cz, což je srovnávač povinného ručení. Najdete si tam to nejvýhodnější, a ještě si ho sjednáte se stokorunovou slevou.

Levnější jednorázové úkoly na Stovkomatu

Znáte Stovkomat? Můžete tam zadat nějakou jednoduchou poptávku v řádu stokorun. Hodí se, třeba když potřebujete upravit pět fotek, napsat nějaký text nebo zpracovat jinou drobnou práci. A také na Stovkomatu lze ušetřit, všechny zakázky lze mít levněji o 50 korun, stačí zadat slevový kupón.

Online jazykový kurz se slevou

Co kdybyste se konečně začali učit pořádně anglicky? S pomocí slevových kupónů získáte kurz obchodní angličtiny za 1 Kč místo 2 490 Kč. Jde o doživotní přístup u online jazykové školy Easy Lingo.

Webhosting s 50% slevou

Velmi často slevové kupóny využívají firmy a e-shopy, které dobře vědí, jak to s nákupy na internetu chodí. Mezi takové se každopádně řadí poskytovatelé webhostingu. Webhosting NoLimit od Wedosu získáte díky slevovému kuponu s 50% slevou. Levněji lze dnes díky slevovým kupónům nakoupit spoustu zboží i služeb. Tak si na to příště vzpomeňte, až budete cokoliv objednávat online. Všechny výše uvedené slevové kupóny najdete na portálu SlevovyKupon.net.

Publikováno: 03. 06. 2019

Kategorie: Finance

Autor: administrator