Kdo pro vás zhotoví perfektní překlady za dostupné ceny? Víme to!

Musíte předložit vícejazyčný dokument? Potřebujete sepsat úvod k diplomové práci v cizím jazyku? Nespoléhejte na své znalosti, nemuselo by to vůbec dopadnout dobře. Využijte raději služeb společnosti FOTION, s.r.o., jejíž nabídku najdete na stránkách Profiprekladatel.cz, a svěřte své texty zkušeným odborníkům.

Profipřekladatel.cz

Společnost provozující Profipřekladatel.cz se zrodila v roce 2005, když byl na českém trhu nedostatku firem s nabídkou překladatelských a tlumočnických služeb. Společnost si za roky své působnosti vybudovala silný tým nejlepších odborníků a získala již mnoho spokojených zákazníků. Díky náročnému výběrovému řízení při nabírání nových zaměstnanců si můžete být jisti, že se vaše texty dostanou do těch správných rukou. Překlady jsou možné do cizího jazyku i z cizího jazyku do češtiny. Pro klienty je nejčastější volbou překladatel - angličtina, ve společnosti ovšem pracuje mnoho zaměstnanců, na které se můžete obrátit i s požadavkem na překlad z či do jiného jazyka. Překlad je možný např. do a z němčiny, arabštiny, čínštiny, italštiny nebo třeba norštiny. Ceník veškerých služeb udává přehledná tabulka. Nemusíte se bát, že vás výsledná cena překvapí.

Proč nepřekládat samostatně?

Možná si věříte a jste přesvědčeni, že překlad zvládnete sami. Neradi bychom vás podceňovali, ale pokud jste nežili dlouhodobě v zahraničí nebo nemáte vysokoškolské vzdělání, pravděpodobně by to nedopadlo dobře. Jen si uvědomte – ani text v češtině není jednoduché napsat naprosto bez chyb. Dokumenty plné chyb nejsou dobrá vizitka. Navíc by mohlo dojít ke změně významu. Texty by mohly vyznít úplně jinak, než bylo vaším záměrem. Když za vás udělají práci odborníci, bude výsledek perfektní. Jestli trváte na vlastním překladu, doporučujeme využít alespoň služby profesionální korektury. Angličtina - překladatel vám může vytrhnout trn z paty a ušetřit vám spoustu nepříjemností.

Publikováno: 30. 08. 2019

Kategorie: Podnikání

Autor: administrator